Moters diena. Vilniaus miesto klubas pakvietė į kiną

Moters diena. Vilniaus miesto klubas pakvietė į kiną

Lietuvos socialdemokračių moterų sąjungos Vilniaus miesto klubas Moters dienos proga pakvietė aktyvias partietes į filmą „Nematomas siūlas“. Maloniam susitikimui kino centre „Forum Cinemas Akropolis" demonstruojamas filmas buvo parinktas neatsitiktinai. Prieš kino filmą vykusi linksma loterija, psichologinių metamorfozių pilna kostiuminė drama, puikus garso takelis ir pagrindinio vaidmens atlikėjas D. Day-Lewis sukūrė grožio šventę.

Moterų klubo vadovė Vitalija Kliukienė džiaugėsi Lietuvoje išsaugotomis Kovo 8-osios tradicijomis, nes tai graži proga ne tik pasveikinti bei padėkoti šalia mūsų esančioms kolegėms, bendražygėms, bet ir pasikalbėti apie moterims aktualias problemas, galimus valdžios sprendimus, nulemiančius, kad nei moterys, nei vaikai nepatirtų fizinio, ekonominio, psichologinio smurto, o už tą patį darbą moterys gautų nemažesnį atlyginimą nei vyrai.

Lietuvai atgavus Nepriklausomybę 1991 metais Kovo 8-oji nustojo būti valstybine švente, tačiau pažymima kaip atmintina diena ir švenčiama kaip Tarptautinė moterų solidarumo diena.

Renginyje dalyvavusios bičiulės dėkoja Vilniaus miesto klubui už puikią dovaną ir galimybę pabūti kartu.

Algimanto Jeleniausko nuotraukos čia

Close