Algirdas Pieniuta: būtina kalbėtis, būtina padėti, būtina dirbti ir būtinai tesėti pažadus

Algirdas Pieniuta: būtina kalbėtis, būtina padėti, būtina dirbti ir būtinai tesėti pažadus

Vilniaus skyriaus pirmininkas Algirdas Pieniuta įsitikinęs, kad organizacijos veiklos efektyvumas tiesiogiai priklauso nuo komandos žmonių savybių ir jų sugebėjimo sklandžiai dirbti kartu.

„Nuolatiniai politiniai pokyčiai verčia ieškoti naujų bendravimo formų, ypač daug dėmesio skirti komandos telkimui, kad iš formalių struktūrizuotų grupelių taptume tikra komanda, dirbančia Vilniaus ir vilniečių labui. Būtina kalbėtis, būtina padėti, būtina dirbti ir būtinai tesėti pažadus“, -Tarybos posėdžio nariams pristatydamas skyriaus veiklos planą sakė Algirdas Pieniuta.

Plane 2019-2021 m. „Dėmesys kiekvienam“ akcentuotas dar ryžtingesnio  posūkio į kairiąsias vertybes siekis, politinio turinio formavimas,  komandos, t.y. kartu dirbančių socialdemokratų bendruomenės veiklos svarba.

„Politinis turinys yra pamatas rinkimų rezultatams. Politinė jėga negeneruojanti tinkamo, ideologines vertybes atitinkančio turinio, yra pasmerkta būti politinio gyvenimo paraštėse, todėl skyrius privalo proaktyviai generuoti politinį turinį, o nariai turi būti suinteresuoti jį kurti. Turi būti skatinamos komisijos ir kitokio formato dariniai, kurie suformuos skyriaus pozicijas esminiais partijos ir Vilniaus gyvenimo klausimais“,- rašoma dokumente.

Plane numatytos konkrečios  turinio formavimo priemonės: susitikimai su įvairių sričių specialistais, Seimo frakcijos nariais, bendruomenių lyderiais ir kt.

Vilniaus socialdemokratų vadovas dar kartą pabrėžė, kad komandinis darbas skyriuje yra akivaizdus privalumas, nes veikla tampa kokybiškesnė, o kiekvienas partietis - komandos narys turi didesnes galimybes atsiskleisti.

Plane įtvirtinamas siekis keisti bendravimą iš esmės. Bus skatinamas neformalus bendravimas ir diskusijos, vadovybė susitiks su kiekvienos grupės nariais, žinos jų lūkesčius ir tai taps tradicija. Bus kuriama savitarpio pagalbos platforma (veikianti tiek būstinėje, tiek internetu), padedanti iškilus įvairioms gyvenimo problemoms.

„Darbo yra daug, iššūkiai nemaži, kad galėtume įgyvendinti suplanuotus darbus, reikia konstruktyvaus bendravimo ir geranoriškumo. Mes esame komanda, rezultatai yra pasiekiami kartu“, - sakė A. Pieniuta.

Tarybos posėdžio akimirkos Algimanto Jeleniausko nuotraukose

Close