Algirdas Pieniuta: kad socialdemokratijos būtų daugiau

Algirdas Pieniuta: kad socialdemokratijos būtų daugiau

Vilniaus miesto skyriaus pirmininkas Algirdas Pieniuta įsitikinęs, kad parašų rinkimo už Gintautą Palucką akcijos metu Žirmūnuose socialdemokratijos atsirado daugiau.

Kaip sakė Vilniaus socialdemokratų vadovas, per tris savaites surinkta virš 3000 parašų,  pavyko apsilankyti beveik visuose Žirmūnų mikrorajono namuose, su vietos gyventojais bendrauta gatvėse, parduotuvėse, butuose.

A.Pieniuta akcentavo partiečių bendrystės jausmą, komandos susitelkimą siekiant užsibrėžto tikslo, atsakingumą, nepaisant blogo oro, laiko stokos ar nuovargio.

„Dabar beliko suskaičiuoti parašus. Šis etapas baigėsi, jis buvo nuostabus. Bendrystė mus dar labiau sustiprino.  Ateityje laukia kiti, su rinkimais susiję darbai. Neabejoju, kad ir juos įveiksime. Dėkoju Vilniaus  partiečiams,  bendraminčiams, savanoriams, visiems skyriams, kurie jungėsi prie bendro tikslo. Kartu žengėme dar vieną žingsnį, kad svajonė būtų arčiau, kad socialdemokratijos  Lietuvoje atsirastų daugiau“, - sakė Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) Vilniaus miesto skyriaus vadovas Algirdas Pieniuta.

Close