G.Paluckas: audringas ar pokiliminis postų dalijimasis neturi reikšmės

G.Paluckas: audringas ar pokiliminis postų dalijimasis neturi reikšmės

Socialinės apsaugos ir darbo ministro portfelis šiuo metu  tampa pačiu svarbiausiu derantis dėl naujos koalicijos sutarties. Lietuvos socialdemokratų partijos pirmininkas Gintautas Paluckas įsitikinęs, kad  ministerijos, kokios jos bebūtų, bus išnaudojamos rinkimų sumetimais.

„Nemanau, kad audringas ar pokiliminis postų dalijimasis šiuo laikotarpiu apskritai turės kažkokią reikšmę. Mes skaičiuojame paskutinius valdančiųjų 12 mėnesių. Nekalbama apie Vyriausybės programos keitimą, todėl panašu, kad ir rinkimų metais bus einama tais pačiais bėgiais. Ministerijos, kokios jos bebūtų, bus išnaudojamos taktiniais rinkimų sumetimais – kur daugiau viešumo, kur daugiau galima pinigų padalinti, bet ne spręsti kažkokias fundamentalias visuomenės problemas“, – portalui 15min.lt komentavo LSDP pirmininkas.

Pasak Gintauto Palucko, tie, kas kovoja dėl „vaiko pinigus“ ir pensijas didinsiančios Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, nebūtinai bus nugalėtojai.

„Visuomenė nėra niekam skolinga nei už „vaiko pinigus“, nei už pensijas. Tai yra ekonomikos augimo vaisius ir visų žmonių sunešti mokesčiai. Jei kažkas tikėjosi, kad ponui bučiuos ranką už 20, 30 ar 50 eurų, tai jau šių metų rinkimuose visuomenė parodė, kad taip nevyksta“, – akcentavo LSDP pirmininkas.

Close