G.Paluckas: rinkimai Žirmūnų apygardoje - partijos politikos dalis

G.Paluckas: rinkimai Žirmūnų apygardoje – partijos politikos dalis

Rinkimai Žirmūnų vienmandatėje apygardoje yra atsinaujinusios socialdemokratų partijos politikos dalis, įdirbis būsimuose 2020 metų Seimo rinkimuose, sakė socialdemokratų partijos lyderis Gintautas Paluckas.

„Gyvenu Žirmūnuose, pažįstu žmones, žinau jų lūkesčius. Šiandien turiu galimybę būti kandidatu rugsėjį vyksiančiuose Seimo nario rinkimuose ir kartu su apygardos rinkėjais įgyvendinti  bendrus siekius parlamentiniu lygmeniu“, - savivaldybės centrinėje bibliotekoje susirinkusius bendraminčius patikino G. Paluckas.

G.Paluckas teigė, kad Žirmūnai turi būdingą Vilniui tapatybę – daugiasluoksniškumą, daugiatautiškumą. Pasak jo, pagarba įvairovei, pagarba žmogui, koks jis yra, yra pagrindų pagrindas.

Paklaustas, kuo tikisi patraukti Žirmūnų rinkėjus ir kuo bus išskirtinis kitų kandidatų tarpe, G.Paluckas, neslėpdamas geros nuotaikos, atsakė - ,,didžiausiu noru laimėti“, be to, partija turi viziją, nuo kurios nenukryps ir šiuose rinkimuose.

Kalbėdamas apie savo konkurentus, kandidatas šmaikštavo, kad ,,socialdemokratams nėra konkurentų“, tačiau įvertindamas apygardoje vyraujančią tendenciją pažymėjo, kad dominuojančių kandidatų pirmajame ture  paprastai nebūna. Taigi antrasis turas bus lemiamas.

G.Paluckas pripažino, kad kiekvienų rinkimų sėkmė priklauso ne tik nuo kandidato gebėjimų ir veikos, tačiau ir nuo komandos, motyvuotų ir aktyvių pagalbininkų, iniciatyvių žmonių.

Kandidatas tikisi, kad gebėjimus ir pajėgas sujungs Vilniaus socialdemokratų komanda, LSDP frakcijos Seime nariai, EP nariai socialdemokratai, prijaučiantys socialdemokratams Žirmūnų bendruomenės savanoriai.

Susitikimo metu pristatytas rinkimų apylinkių žemėlapis, tartasi dėl parašų rinkimo,  lankymosi pas rinkėjus grafiko, mobilių komandų formavimo, agitacijos ir kt. klausimais. Numatoma aplankyti 10 tūkst. butų, susitikti su vietos gyventojais  gatvėse, kiemuose ir kt.

G.Paluckas paragino derinti veiksmus su Vilniaus miesto skyriaus rinkimų štabo vadovu Povilu Pineliu, kviesti dalyvauti rinkiminėje veikloje  grupių narius, prijaučiančius socialdemokratams bendradarbius, pažįstamus.

Nuotraukos Algimanto Jeleniausko

Close