G. Paluckas: tai milžiniškas šuolis

G. Paluckas: tai milžiniškas šuolis

Antra vieta Europos Parlamento (EP) rinkimuose rodo tikrąjį Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) reitingą, įsitikinęs LSDP lyderis Gintautas Paluckas. Socialdemokratai pasiekė geriausius rezultatus lietuviškų Europos Parlamento (EP) rinkimų istorijoje. Rinkimų rezultatai patvirtino, kad Lietuvos socialdemokratų partija (LSDP) yra didelė ir stipri jėga – ją palaikė beveik 200 tūkstančių Lietuvos žmonių. Už LSDP rinkimuose balsavo 15,93 % rinkėjų.

LSDP rinkėjai lėmė, kad EP mandatai atiteko dabartinei Parlamento Moterų teisių komiteto pirmininkei Vilijai Blinkevičiūtei ir buvusiam Lietuvos sveikatos apsaugos bei krašto apsaugos ministrui, LSDP Vilniaus  miesto skyriaus nariui Juozui Olekui.

Gintautas Paluckas sako, kad tai yra milžiniškas socialdemokratų šuolis. Socialdemokratų vadovas akcentavo, kad partija jautė didelę paramą ir palaikymą ypač regionuose. Dėl didžiųjų miestų rinkėjų palaikymo dar teks dar pasistengti.

„Šie rinkimai buvo pirmasis nacionalinis partijos egzaminas po 2016 m. Seimo rinkimų. Ir jį mes išlaikėme puikiai! Mūsų kantrus ir nuoseklus darbas duoda vaisius. Konservatorių partija akivaizdžiai turi paramos visuomenėje „lubas”, o „valstiečių-žaliųjų“ banga galutinai subliuško. Žingsnis po žingsnio visuomenės pasitikėjimas socialdemokratais grįžta. Didžiuojuosi mūsų organizacija ir bičiuliais, kurie nuoširdžiu darbu padarė daugiau, nei daugelis iš mūsų tikėjosi!“, – sako G. Paluckas.

Iš viso EP rinkimuose dalyvavo 17 kandidatų sąrašų, o Europos Parlamente Lietuvai atstovaus 11 parlamentarų.

Į EP išrinkti socialdemokratai dirba vienoje didžiausių Socialistų ir demokratų pažangiojo aljanso frakcijoje.

Close