Gintautą Palucką savo parašais jau parėmė tūkstantis  Žirmūnų rinkėjų

Gintautą Palucką savo parašais jau parėmė tūkstantis Žirmūnų rinkėjų

Žirmūnų apygardos rinkėjai palankiai atsiliepia apie Lietuvos socialdemokratų partijos pirmininką Gintautą Palucką, suteikdami jam galimybę kovoti dėl Seimo nario mandato ir tą patvirtindami savo parašais, sakė Vilniaus miesto skyriaus rinkimų štabo vadovas Povilas Pinelis.

Pirmadienį susirinkusiems komandos nariams P. Pinelis pranešė, kad   jau surinkta apie 1000 parašų popieriniuose lapuose. Štabo pirmininkas komentavo, kad pirmosios  savaitės rezultatai  nuteikia optimistiškai ir įpareigoja siekti ambicingo užsibrėžto tikslo - surinkti apie 4000 parašų.

Kartu su bendraminčiais pas gyventojus namuose lankęsis Žirmūnų poskyrio pirmininkas  Pranas Senapėdis pabrėžė, kad socialdemokratų kandidatas G. Paluckas  apibūdinamas palankiai, domimasi atsinaujinusios partijos veikla,  LSDP vykstančiais pokyčiais.

Vilniaus  miesto skyriaus pirmininkas Algirdas Pieniuta dalijosi  parašų rinkimo patirtimi, informavo, kad prie Vilniaus socialdemokratų komandos  prijungs ir parašus rinks bendraminčiai iš Palangos, Kauno,  Rokiškio ir kt. skyrių.

A. Pieniuta akcentavo, kad vietos gyventojams yra svarbu, jog Gintautas Paluckas gyvena Žirmūnuose, yra daug prisidėjęs prie Žirmūnų bendruomenės įkūrimo, gerai žino gyventojų problemas.

Prijaučiantis socialdemokratams savanoris Vaidas pasakojo, kad rinkdamas parašus jautėsi tarsi dalyvautų dokumentinio filmo kūrime - susipažino su  skirtingo amžiaus  žmonėmis, sužinojo įvairių gyvenimo istorijų, išgirdo jų nuomones, mintis apie dabartinę politiką,  pensijas, darbą, vaikų darželius ir t.t.

Vilniaus socialdemokratų komanda ir toliau tęs parašų rinkimą Žirmūnų apygardoje.

Close