Gintautas Paluckas: kyla pasitikėjimas socialdemokratais.Vilnius neliks nuošalyje.

Gintautas Paluckas: kyla pasitikėjimas socialdemokratais.Vilnius neliks nuošalyje.

Lietuvos socialdemokratų partijos pirmininko Gintauto Palucko, kandidatuojančio  į Seimą vienmandatėje Žirmūnų apygardoje, rinkiminė kampanija įsibėgėja. Komandos nariai ir pats kandidatas kasdien susitinka su rinkėjais įvairiose apylinkėse.

Reikalingi parašai jau surinkti, tačiau Gintauto Palucko rinkimų štabo savanoriai stengiasi pažinti kuo daugiau žirmūniečių, susitikti su jais, išgirsti jų lūkesčius ir problemas, papasakoti apie kandidatą,  socialdemokratų partijos programines nuostatas ir darbus.

Žirmūnų gyventojai  atveria savo būstų duris, noriai šnekučiuojasi gatvėse, parduotuvėse, vyksta geranoriškas dialogas.

Pagal internetu surinktų parašų kiekį šiuo metu socialdemokratai pirmauja.  Nors parašų, surinktų internetu kiekis sudaro tik mažąją dalį visų parašų, šis pirmavimas psichologiškai svarbus tiek kandidatui, tiek jo komandai.

„Mes esame šių lenktynių favoritai. Už tai noriu padėkoti visai mūsų komandai kiekvieną dieną išeinančiai į gatves, renkančiai parašus, agituojančiai. Šie rinkimai yra mums simboliškai svarbūs. Kyla visuomenės pasitikėjimas socialdemokratais visoje šalyje. Vilnius negali likti nuošalyje. Ir neliks“, -sako Gintautas Paluckas.

 

Close