Gintauto Palucko rinkimų štabo nariams išmoktos pamokos yra neįkainojamos

Gintauto Palucko rinkimų štabo nariams išmoktos pamokos yra neįkainojamos

Pirmyn į pergalę! Tokiu mobilizuojančiu šūkiu  sukviestas Vilniaus miesto skyriaus rinkimų štabas pirmadienį aptarė rinkimų Žirmūnų apygardoje eigą. Štabo vadovas Povilas Pinelis detaliai pristatė parašų už Gintautą Palucką rinkimo rezultatus, aptarė būsimus darbus.

Kaip žinia, pretendentai į kandidatus iki 2019 m. liepos 30 dienos turėjo surinkti po vieną tūkstantį juos remiančių tos rinkimų apygardos rinkėjų parašų ir grąžinti parašų rinkimo lapus. Pasirašiusiųjų rinkėjų duomenys buvo patikrinti pagal Gyventojų registro duomenis.  Povilas Pinelis pažymėjo, kad  3010 gyventojų parašų už socialdemokratų kandidatą G.Palucką pripažinti kokybiškais, netinkamu pripažintas tik vienas parašas.

Kaip sakė P. Pinelis, dalyvavimas politikoje, rinkiminiuose procesuose atneša žinias. Štabo vadovas pasidžiaugė pozityviais momentais, ledo ritulio žaidimo pavyzdžiu analizavo komandinio darbo pricipus, pabrėžė  prisiimtos atsakomybės svarbą.

„Išmoktos pamokos yra neįkainojamos. Jos pravers ateityje“, -sakė Vilniaus socialdemokratų vadovas Algirdas Pieniuta.

Susitikimo metu  apsikeista nuomonėmis, apibendrintos žirmūniečių nuomonės ir atsiliepimai apie socialdemokratų kandidatą G.Palucką. Pastebėta, kad vietos gyventojai domisi kandidato asmeniniu gyvenimu ir šeima, jiems patinka, kad G.Paluckas yra ,,savas“, gyvena Žirmūnuose, pats aktyviai dalyvauja agitacijoje, beldžiasi į butus, bendrauja  su gyventojais.

Rinkimų štabo komandos laukia nauji darbai. 15 000 tiražu išleistas laikraštis „Mūsų Žirmūnai“ jau platinamas, Vilniaus skyriaus komanda turės pasistengti, kad laikraščio numeris pasiektų kiekvieną namą. Planuojama išplatinti naujo dizaino plakatus, Gintautas Paluckas susitiks su bendruomenių lyderiais ir atstovais.

Būsimu bičiuliu save pristatęs Vaidas Navickas  dalijosi vadybine patirtimi kaip saugiai rinkti  ir saugoti rinkėjų nuomonių duomenis, pristatė galimą programą, prie kurios prisjungę štabo nariai ateityje galės matyti informaciją.

Pranešėjas  27 metus gyveno užsienyje, yra sukaupęs neįkainojamą finansų stratego patirtį, dirbęs didžiausiose pasaulio korporacijose.

„Sugrįžau, kad jums padėčiau laimėti 2020 m. Seimo rinkimus“, - geros nuotaikos neslėpė bendramintis.

Rinkimų štabo susirinkimas baigėsi partiečių diskusija.

Close