Jubiliatų šventė. Buvimas kartu yra dovana

Jubiliatų šventė. Buvimas kartu yra dovana

Kiekvieno mėnesio paskutinįjį pirmadienį į Vilniaus skyriaus būstinę susirenka gyvenimo jubiliejus švenčiantys partiečiai.  Šį kartą būstinė prisipildė  balandžio mėnesio sukaktuvininkų balsų.

Gimtadienininkus pasveikino ir padėkojo už viską, ką jie duoda skyriui – savo laiką, energiją, save pačius - Vilniaus socialdemokratų vadovė Auksė Kontrimienė.  Skyriaus pirmininkė sakė, kad yra įsitikinusi, jog išmintis, savitarpio supratimas ir bendrystė, noras dalintis savo dvasiniais lobiais su visais supančiais žmonėmis, yra variklis.

Tą vakarą jubiliejinį gimtadienį draugų rate minėjo Viktorija Bezuškienė (N.Vilnios gr.), Jurgita Gedvilienė (Architektų gr.),  Petras Lepeška ( Žalgirio gr.), Raimondas Polius (Algirdo gr.) ir kt.

„Esu  visą gyvenimą kairysis. Partijoje jau dvidešimt metų, kartu su partija išgyvenau  jos pakilimus ir nuosmukius. Ir dabar esu su ja“, - savo gyvenimo ir karjeros detalėmis su smalsiais kolegomis dalijosi  Petras Lepeška.

Žurnalistas ir režisierius, rašytojas Raimondas Polis,  gyvendamas  įdomų ir turiningą menininko gyvenimą, tikrai turėjo ką papasakoti - apie vienetinę knygą su  žymių asmenybių linkėjimus ateities kartoms, svajones, nuomonę apie politikus ir partijas.

Jubiliejinio gimtadienio šventimas neabejotinai siejasi su tapatumu, tarpasmeniniais santykiais, saviverte. Daugeliui  tai ta šventė, kuri, regis, galėtų ir nesibaigti, nes šventė tai buvimas kartu, pasidžiaugimas  vienas kitu. Jubiliatai teigė esą pamaloninti dėmesio, nes jeigu partijos draugai prisimena, vadinasi, prasmingai gyventa.

Kiekvienam jubiliatui Auksė Kontrimienė įteikė Lietuvos socialdemokratų (LSDP) pirmininko Gintauto Palucko sveikinimus, po suvenyrinį arbatos puodelį.

Laikas, nešantis gyvenimą, neša ir pasikeitimų. Ragaujant gimtadienio torto, dalintasi  gyvenimo ir karjeros įspūdžiais, aptartos partijos grupių gyvenimo aktualijos ir naujienos.

Close