Jubiliejinis gimtadienis – jauki šventė su bendraminčiais

Jubiliejinis gimtadienis – jauki šventė su bendraminčiais

Vilniaus miesto skyriaus būstinėje pirmadienį pasveikinti ir pagerbti jubiliatai. Solenizantus socialdemokratai sveikina kiekvieną mėnesio paskutinįjį pirmadienį.

Nuoširdūs sveikinimo žodžiai, linksmi palinkėjimai, Ritos Šturienės, Loretos Biržetienės  ir Birutės Paliokienės  atversti atminties puslapiai, ypatingas  jubiliejinis tortas sukūrė šiltą ir jaukią atmosferą.

„Sakoma, kad moterys panašios, nes jas jungia trys dalykai: blogi vyrai, gražiausi pasaulyje vaikai ir neturėjimas kuo apsirengti. Aš tik dalinai panaši į visas, nes išsirinkau geriausią vyrą, mano  vaikai puikūs, o ir  spinta pilna drabužių“, - pasakodama apie save šmaikštavo Birutė Paliokienė.

Pačios įdomiausios istorijos gimsta tik artimų draugų būryje. Tą vakarą paprastai ir nuoširdžiai gimtadienius švenčiančios moterys  pasakojo apie savo darbus,  šeimas ir gyvenimus. Paliestos ir partinio gyvenimo temos, pasigesta  lyderių aktyvumo,  dinamikos, veiklos išradingumo grupėse.

Ragauta ypatingo torto, kurį iškepė ir bičiules vaišino Birutė Paliokienė. Ar gali būti kas skaniau už tortą, į kurį įdėta šitiek širdies,  nuoširdumo ir  kuris puoštas uogomis iš mamos sodo?

Vilniaus socialdemokratų vadovė Auksė Kontrimienė ir jos pavaduotoja Viktorija Ancutaitė jubiliatams linkėjo, „kad širdyse visada gyventų pavasaris, kad būtų  linksmos ir jaunatviškos, besidžiaugiančios mažytėmis smulkmenomis“.

Gražios sukakties proga jubiliatėms  įteikti LSDP pirmininko Gintauto Palucko padėkos raštai, suvenyriniai puodeliai, palinkėta geros sveikatos, kuo didžiausios sėkmės.

Close