Julius Sabatauskas išrinktas Seimo Pirmininko pavaduotoju

Julius Sabatauskas išrinktas Seimo Pirmininko pavaduotoju

Po slapto balsavimo Seimas Lietuvos socialdemokratų partijos frakcijos narį Julių Sabatauską patvirtino Seimo Pirmininko pavaduotoju. Už šią kandidatūrą balsavo 77 Seimo nariai, prieš – 31, susilaikė 11 parlamentarų.

Opozicinei Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) frakcijai priklausantis teisininkas J. Sabatauskas pabrėžė sieksiąs, kad Seime priimami įstatymai būtų išsamiai aptarti, teisingi ir atliepiantys Lietuvos žmonių lūkesčius.

„Norėdami kurti geresnę Lietuvą, turime kurti geresnį Seimą. Turime būti teisingi ir ieškoti kompromiso. Kokybiškas teisėkūros procesas – vienas iš pagrindinių mano darbų, kurio laikiausi ir laikysiuosi“, – Seimo posėdyje kalbėjo J. Sabatauskas.

Socialdemokratas pažymėjo, kad vienas iš demokratijos pagrindų yra tinkamas procedūrų laikymasis, taip pat akcentavo atvirumo svarbą.

„Džiaugsiuosi, jei po ketverių metų nei vienas Seime priimtas įstatymas Konstitucinio Teismo nebus įvertintas kaip priimtas nesilaikant procedūrų. Įstatymų leidybos procesas turi būti demokratiškas, kur gerbiamos ir išgirstamos visos nuomonės“, – sakė J. Sabatauskas.

Seimo narys pridūrė, kad visuomenė iš Seimo tikisi sprendimų, o ne rietenų.

„Žmonės iš Seimo laukia ne konfliktų, o kompetentingų, teisingų ir efektyvių sprendimų. Susitarę ir susitelkę mes galime nuveikti reikšmingų darbų Lietuvai ir įveikti visus iškilusius iššūkius“, – kalbėjo J. Sabatauskas.

Visi išrinkti Seimo Pirmininko pavaduotojai, kaip nustatyta Seimo statute, dirbs Seimo valdyboje ir Seniūnų sueigoje.

Close