Justiniškių ir Švitrigailos grupių susirinkimas: diskusijos ir pokalbiai apie miesto problemas

Justiniškių ir Švitrigailos grupių susirinkimas: diskusijos ir pokalbiai apie miesto problemas

2022 m. sausio 25 d. įvyko jungtinis Justiniškių ir Švitrigailos grupių susirinkimas. Jame vyko diskusijos apie kandidatų kėlimo tvarką, galimus kandidatus į Vilniaus miesto mero postą, pristatyta savivaldos rinkimų programos rengimo eiga. Taip pat aptartos sostinės problemos.

Vilniaus skyriuje prasideda kandidatų į merus ir į savivaldybės tarybos sąrašą kėlimo procedūros. Grupės susirinkime jau nuskambėjo pavardės, kurios, narių manymu, galėtų kandidatuoti į Vilniaus miesto mero postą. Taip pat aptarta, kad pirmąjį dešimtuką galėtų sudaryti stiprūs miesto žinovai tiek partiečiai, tiek visuomenėje palankiai vertinami žmonės. Bičiuliai buvo paraginti savo grupių susirinkimuose aktyviai tartis, svarstyti ir drąsiai siūlyti įvairias kandidatūras.

Skyriaus pirmininkas Povilas Pinelis pasidalino apie siekiamus tikslus artėjančiuose savivaldos rinkimuose.

Susirinkime buvo diskutuota ir apie ruošiamą rinkimų programą. Grupės vadovas Alfonsas Brazas pristatė, kokiais principais bus rengiama savivaldos rinkimų programa, kaip kiekvienas iš narių gali prisidėti prie programos rengimo. Taip pat aptartos problemos, kurios yra aktualios vilniečiams. Didelis dėmesys buvo skiriamas ir miesto biudžetui.

Susirinkime buvo nuspręsta dažniau rengti diskusijas ir pasikalbėjimus panašiomis temomis, taip siekiant efektyviau pasiruošti artėjantiems rinkimams, atliepiant miesto ir miestiečių gyvenimo kokybės gerinimui.

Jungtinių grupių susirinkimų iniciatoriai T. Levickienė ir A. Domanskis dėkoja visiems bičiuliams, kurie aktyviai įsitraukė į diskusijas, taip pat skyriaus pirmininkui, kuris palaiko tokio formato diskusijų idėją, padeda su komunikacine sklaida.

Džiaugiamės, kad susitikimas atnešė naudos ir kviečiame taip pat aktyviai toliau dalyvauti visuose diskusijų formatuose, susijusiuose su rinkimais, kandidatų kėlimais, programų ruošimu. Tik veikdami išvien pasieksime norimų rezultatų.

Antras jungtinių grupių susirinkimas, skirtas savivaldos temai, planuojamas po mėnesio: vasario pabaigoje – kovo pradžioje.

Justiniškių ir Švitrigailos grupių informacija

Close