Karantinui švelnėjant Vilniaus socialdemokratai susirinko į Prezidiumo posėdį

Karantinui švelnėjant Vilniaus socialdemokratai susirinko į Prezidiumo posėdį

Karantinas pakeitė ne tik skyriaus partiečių bendravimo įpročius, bet ir  pakoregavo rinkimų į LR Seimą kampanijos planus,  ketvirtadienį vykusiame Vilniaus miesto skyriaus prezidiumo posėdyje sakė  štabo vadovas Povilas Pinelis.

Jis pabrėžė, kad visgi pavyko įgyvendinti dalį suplanuotų rinkiminių priemonių - vyko šventinės Kovo 8-osios ir Gegužės 1-osios akcijos, pandenimjos metu vilniečiams buvo dailjamos veido apsaugos priemonės ir kt.

Savo pranešime P. Pinelis išskyrė ir aptarė tris aspektus: kandidatų į LR Seimą aktyvumą, finansinius resursus, poskyrių ir grupių partiečių įsitraukimą į rinkiminę veiklą.

Pažymėtas, tegul ir nedidelio, bet veiklaus skyriaus štabo indėlis, į kurio sudėtį įeina  Viktorija Ancutaitė, Ruslanas Baranovas, Lijana Kairienė, Fausta Roznytė ir Lukas Tamulynas.

Aptarti artimiausieji darbai, suplanuotos komunikacinės priemonės.

Socialdemokratinio švietimo ir komunikacijos komisijai vadovaus Ruslanas Baranovas

Paskirtas Vilniaus miesto skyriaus Socialdemokratinio švietimo ir komunikacijos komisijos pirmininkas- Ruslanas Baranovas, pavaduotojas – Dovydas Kairys.

Šios komisijos sudėtyje dirbs  Viktorija Ancutaitė, Aldona Jeleniauskienė, Lijana Kairienė, Tatjana Levickienė ir Povilas Pinelis.

Suplanuotas skyriaus tarybos posėdis

Sušaukti LSDP Vilniaus miesto skyriaus tarybos posėdį planuojama 2020 m. liepos mėnesio pirmosiomis dienomis (konkreti data bus tikslinama).

Close