Karštas Naujamiesčio poskyrio tarybos posėdis

Karštas Naujamiesčio poskyrio tarybos posėdis

Artėjant savivaldos rinkimams Naujamiesčio poskyrio taryba susirinko aptarti politinės situacijos. Karšta vasara didelę dalį aktyvių poskyrio tarybos narių įkvėpė ir karštoms diskusijoms. Bičiulius neramina per daug ramus periodas. Dauguma poskyrio tarybos narių išsakė pastebėjimus, kad vėluojama pradėti aktyvią veiklą, rengiantis rinkimams. Iki šiol koreguojamas kandidatų sąrašas, apgailestaujama, kad jis ne toks, kaip  tikėtasi, kad bičiuliai nenoriai sutinka būti kandidatais į Vilniaus miesto savivaldybės tarybą. Iki šiol nei grupėse, nei viešosiose partijos erdvėse nediskutuojama dėl partijos rinkimų programos, pagrindinių jos nuostatų prioritetų.

Poskyrio pirmininkė Renė Jakubėnaitė tarybai priminė, kad rinkimų štabui yra išsiųsti praeitoje poskyrio taryboje sufomuoti siūlomi rinkimų programai  prioritetai bei siūlymai socialinėje, kultūros srityje, dalis pasiūlymų buvo pateikti dėl vaikų vasaros poilsio, švietimo reikalų.

Naujamiesčio poskyrio pirmininkė R. Jakubėnaitė supažindino susirinkimo dalyvius su poskyrio  situacija ir informavo, kad aktyviausios Naujamiesčio poskyryje liko Tauro, Švitrigailos ir Žvėryno grupės, kitoms grupėms dar reikia surengti artimiausiu metu susirinkimus organizaciniais klausimais, kai kurioms grupėms reikia išsirinkti naujus grupių pirmininkus. Pirmininkė atkreipė dėmesį į partijos Statuto vykdymą, narių pareigas, nario mokesčio mokėjimą.

Poskyrio tarybos posėdyje dalyvavo Arūno grupės ilgametis aktyvus partijos narys Jonas Petraška, kuris papasakojo apie susidariusią padėtį grupėje, apie grupės narių nuotaikas. Jonas Petraška įpareigotas išsiaiškinti esamą situaciją Arūno grupėje. Bičiuliai, kurių netenkina grupių veikla, gali pasirinkti ir kitą grupę, apie tai raštu pranešdami sekretoriatui.

LSDP Vilniaus miesto skyriaus pirmininko pavaduotoja Viktorija Ancutaitė informavo, kad rugsėjo mėn. nuo 18 iki 22 d. LSDP Vilniaus skyriaus būstinėje J. Basanavičiaus g. 16 vyks prezidiumo posėdyje patvirtintų kandidatų į Vilniaus miesto savivaldybės tarybą reitingavimas. Šiuo metu sąraše yra 77 kandidatai. Supažindino su reitingavimo komisijos sudėtimi ir darbo tvarka.

Renė Jakubėnaitė priminė, kad visose grupėse turi būti jau išrinkti delegatai į Respublikinę ataskaitinę konferenciją (lapkričio 24 d.) ir į Vilniaus miesto skyriaus konferenciją (spalio 6 d.).

Poskyrio tarybos posėdyje diskusijoje aktyviai dalyvavo Margarita Jankauskaitė, Zenonas Andrulėnas, Jūratė Vitkutė, Grasilda Makarevičienė, Gaudentas Runta, Dionizas Mitkus.

Renė Jakubėnaitė pasveikino Margaritą Jankauskaitę ir įteikė jai LSDP pirmininko Gintauto Palucko įsteigtą nominaciją – 2018 metų ŠVIETĖJAS. Kitos partijos pirmininko nominacijos bičiuliams buvo įteiktos partijos sąskrydyje Šventojoje.

Naujamiesčio poskyrio tarybos nariai tikisi aktyviu bičiulių dalyvavimu tiek reitinguojant kandidatų sąrašą, tiek įsijungiant į aktyvią rinkimų kampaniją, kuri jau ne už kalnų.

Naujamiesčio poskyrio informacija

Close