Kas jums atstovaus Europos Parlamente? Atiduokite pirmumo balsus Vilniaus socialdemokratams!

Kas jums atstovaus Europos Parlamente? Atiduokite pirmumo balsus Vilniaus socialdemokratams!

2019 - ųjų gegužės Europos Parlamento rinkimai tiesiogiai paveiks jūsų gyvenimą. Jie nulems, ką ateinančiais metais darys Europa, kad išspręstų jums rūpimus darbo, verslo, saugumo, migracijos ir klimato kaitos klausimus.

Lietuvos socialdemokratų partija į Europos Parlamento rinkimus eina tvirtai tikėdama, jog kartu su Europos kairiosiomis partijomis bei pažangiosiomis jėgomis galima sukurti teisingesnę Europą, kuri geriau tarnautų savo piliečiams.

LSDP partijos rinkimų sąraše – puikus derinys politinės brandos, patirties Europos Sąjungos reikaluose ir jaunatviško veržlumo. Kviečiame balsuoti už socialdemokratų partiją (LSDP, nr. 4), o  reitinguojant palaikyti Vilniaus miesto skyriaus narius – Rasą Budbergytę (nr. 2), Juozą Oleką (nr. 3), Algirdą Sysą (nr. 6), Algirdą Raslaną (nr. 11), Dovilę Šakalienę (nr. 12), Antaną Valionį (nr. 15), Margaritą Jankauskaitę (Nr. 17), ir Vytautą Plečkaitį (nr. 22).

Socialdemokratai  už vieningą ir solidarią socialinę Europos Sąjungą, kuri geba įveikti nelygybę ir skurdą, garantuoti kokybišką užimtumą, orias pensijas, lygias galimybes visiems, kovoti už teisingą apmokestinimą, imtis veiksmų siekiant suvaldyti klimato kaitą, išnaudoti skaitmeninės revoliucijos galimybes, geriau valdyti migraciją ir užtikrinti visų europiečių saugumą.

Europos Parlamentas – tai tiesiogiai renkama Europos Sąjungos parlamentinė institucija, kuri atstovauja 510 mln. ES piliečių interesams. 2019 m. į Europos Parlamentą bus renkamas 751 narys, kuris mums atstovaus iki 2024 m.

 

Close