Kaziuko mugėje socialdemokratai suko laimės ratą

Kaziuko mugėje socialdemokratai suko laimės ratą

Vilniaus socialdemokratų palapinė nepasimetė margoje Kaziuko mugės prekybininkų ir amatininkų virtinėje. Vilniečių ir miesto svečių dėmesį traukė ryškia atributika viliojanti ekspozicija, joje įsikūrę socialdemokratai bendravo su apsipirkti ir pasižvalgyti susirinkusiais miestelėnais.

„Ši šventė nuo pat savo gimimo buvo ne tik tautodailininkų ir liaudies meistrų sambūris, bet ir linksmas, nuotaikingas mugės lankytojų bei dalyvių pasibuvimas, turintis savo aurą. Čia kasmet suplaukia ne tik vilniečiai su šeimomis, bet ir atvykėliai iš įvairiausių Lietuvos miestų, taip pat užsienio. Geresnės progos susitikti su įvairaus amžiaus žmonėmis ir būti negali. Norime paskatinti domėtis socialdemokratinėmis idėjomis bei procesais, suteikti žinių trokštantiems į juos įsitraukti“,- sakė miesto savivaldybės tarybos narė, Vilniaus socialdemokratų vadovė Auksė Kontrimienė.

Organizatorė tikino, kad idėja vėl dalyvauti mugėje, pasiteisino. Linksmai nusiteikusi politikė juokavo, kad skruostus kandžiojantį šaltį galima įveikti. Tereikia dainomis ir šokiais budinti pavasarį ir jis tikrai ateis.

Su mugės lankytojais aktyviai bendravęs Vilniaus miesto vicemeras, LSDP pirmininkas Gintautas Paluckas džiaugėsi, kad Kaziuko mugė tęsia senąsias tradicijas, tačiau kasmet įpučia ir gaivaus naujovių vėjo, suburia rekordinį skaičių lankytojų.

Palapinėje sukosi ir sukosi laimės ratas, „išsukdamas“ mielas dovanėles ir daug juoko. Sužvarbusius ir sušalusius socialdemokratai vaišino karšta arbata, naujausias „Socialdemokrato“ numeris operatyviai persikėlė į mugės lankytojų rankas. Socialdemokratų frakcijos Seime ir savivaldybėje nariai, būsimi 2019 m. savivaldos rinkimų kandidatai diskutavo apie saugesnį, šviesesnį Vilnių ir toliau besitvarkančią Lietuvą.

„Malonu buvo pasikalbėti. Ačiū už saldžią reklamą. Bus lauktuvių namiškiams“,-juokavo vilnietė Janina, kartu su linkėjimais gavusi saldainių su raudona rože.

Algimanto Jeleniausko nuotraukos čia

Close