Krepšinis sujungė mokytojus ir Vilniaus socialdemokratus

Krepšinis sujungė mokytojus ir Vilniaus socialdemokratus

Nežinau, ar yra tvirtesnis tiltas,  jungiantis žmones,  negu krepšinis, sakė  LR Seimo narė  Dovilė Šakalienė,  tradicinėse Vilniaus socialdemokratų remiamose Mokytojų krepšinio varžybose, skirtose Lietuvos Valstybės atkūrimo dienai pažymėti.

„Klausiate manęs, kodėl socialdemokratams tokia svarbi Vasario 16-oji? O aš klausiu jūsų, ar žinote, kad be socialdemokratų nebūtų Vasario 16 -osios? Nes, būtent, Steponas Kairys be išlygų siekė tiek „pilnos neprigulmybės“ be jokių sąjungų su Vokietija ar Rusija, tiek reikalavo demokratinės respublikos, be jokių vokiškų karališkų įpėdinių kvietimo monarchijai kurti“, - pabrėžė Vilniaus socialdemokratė D.Šakalienė.

Politikė priminė Stepono Kairio žodžius, kad „valstybė esame mes, ir net juodžiausiomis dienomis negalime jos apleisti, nes be mūsų sąžiningo kasdienio darbo saugant laisvę, lygybę ir solidarumą - nebus tos sunkiai iškovotos ,,nepriklausomos demokratiniais pamatais sutvarkytos Lietuvos valstybės“.

D. Šakalienė pasidžiaugė gražia Vilniaus socialdemokratų ir mokytojų bendryste bei puoselėjamomis krepšinio tradicijomis,  įteikė apdovanojimus  Mokytojų krepšinio varžybų 3×3 į vieną krepšį čempionams:

S.Daukanto progimnazijos komandai (Marius Bankauskas (kapitonas), Linas Skripka, Rokas Jankūnas (geriausias žaidėjas).

Sidabrą laimėjusiai VGTU inžinerijos licėjaus komandai (Andrej Isajev, Pavel Stefanovič, Dalius Vinciūnas, Egidijus Meiženis).

Bronzą - Vilniaus socialdemokratų komandai „Bičiuliai“ (Valentin Gavrilov, Lukas Tamulynas, Deivydas Tymukas).

Už  draugystę stiprinančias varžybas D. Šakalienė padėkojo organizatoriams: Vilniaus kūno kultūros mokytojų draugijai,  Irutei Juršėnaitei iš Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazijos, Mindaugui Urbanavičiui iš Senvagės gimnazijos, Egidijui Karaliui ir Kazimierui Kupriui iš S. Nėries gimnazijos, bei fotografui Edmundui Liekiui iš Žemynos gimnazijos, teisėjams Ignui Jablonskui ir Simonui Litvinavičiui.

Close