LSDP Vilniaus miesto skyriaus taryba pradeda realius darbus

LSDP Vilniaus miesto skyriaus taryba pradeda realius darbus

Birželio 12 d. (trečiadienį) 18.00 val. Vilniaus miesto savivaldybės tarybos posėdžių salėje (Konstitucijos pr., 2 II a.) rinksis LSDP Vilniaus miesto skyriaus tarybos nariai.

Numatoma, kad skyriaus vadovas Algirdas Pieniuta pristatys veiklos planą, artimiausių darbų gaires ir prioritetines sritis, kuriomis vadovausis Vilniaus socialdemokratų komanda.

Greta veiklos organizavimo, sekretoriato struktūros formavimo (planuojama paskirti atsakingąjį sekretorių ir iždininką) klausimų, tarybos nariai  aptars svarbias 2020 m. rinkimų į LR Seimą vienmandatinėse apygardose aktualijas, diskutuos dėl grupėse ir poskyriuose iškeltų kandidatūrų į vienmandates Žirmūnų, Lazdynų, Karoliniškių, Panerių, Verkių ir Naujosios Vilnios apygardas.

Taip pat numatyta tartis ir dėl socialdemokratų kandidatūros į Žirmūnų vienmandatę rinkimų apygardą išankstiniuose Seimo rinkimuose, susitarus siūlyti ją LSDP tarybai. Mat Seimo narę Aušrą Maldeikienę išrinkus į EP, Vilniaus Žirmūnų apygardoje rinkėjai dar šiais metais turės rinkti naują atstovą į Seimą.

Bus patvirtintas Vilniaus miesto skyriaus nuolatinių komisijų sąrašas. Vilniaus socialdemokratų vadovo A. Pieniutos teikimu bus paskirti komisijų pirmininkai.

Close