Sostinės  rinkėjams pristatome LSDP Vilniaus miesto skyriaus kandidatų sąrašą

Sostinės  rinkėjams pristatome LSDP Vilniaus miesto skyriaus kandidatų sąrašą

Sostinės  rinkėjams pristatome LSDP Vilniaus miesto skyriaus kandidatų sąrašą  į miesto  savivaldybės tarybą.

Sąrašo lyderis  - kandidatas į Vilniaus miesto savivaldybės merus ir tarybos narius, dabartinis vicemeras Gintautas Paluckas.

Antroji sąraše  -  LSDP Vilniaus miesto skyriaus pirmininkė, žurnalistė, miesto savivaldybės tarybos Sveikatos reikalų komiteto pirmininkė Auksė Kontrimienė.

Trečias - LSDP frakcijos Vilniaus miesto savivaldybės taryboje seniūnas, komunikacijos specialistas Marius Skarupskas. „Vilnius turi dvi problemas: per daug svajonių ir jokio ryšio su miestiečiais“,- įsitikinęs  M.Skarupskas.

Ketvirtas - lenkų kilmės trečios kartos vilnietis, teisininkas Aleksandr Radčenko, aktyviai dalyvaujantis miesto visuomeninėje ir kultūrinėje veikloje. Rašo apsakymus, o 2015 m. išleido savo romaną „Cień słońca“ (Saulės šešėlis). „Tikiu, kad būtent atsinaujinę socialdemokratai gali sulaužyti tą etninį klinčą, kuris nuo Nepriklausomybės atkūrimo dominuoja Lietuvos politikoje bei rinkimuose: lietuviai balsuoja už lietuvius, o tautinių mažumų atstovai – už tautinių mažumų atstovus“,- sako A.Radčenko.

Penktoji sąraše - lygių galimybių visuomenėje puoselėtoja, dr. Margarita Jankauskaitė. 2004 metais Margarita Jankauskaitė tapo Europos Komisijos kampanijos „Už įvairovę. Prieš diskriminavimą“ ambasadore, o 2011 metais Jungtinių Amerikos Valstijų ambasada jai įteikė kasmetinį „Drąsios moters“ apdovanojimą. Šis tarptautinis apdovanojimas yra kasmet skiriamas JAV Valstybės sekretorės p. Hillary Clinton moterims lyderėms už jų atsidavimą ir drąsą kovojant už moterų teises.

Vilniaus socialdemokratų kandidatų  sąraše yra įvairių sričių, profesijų ir gyvenimiškos patirties atstovų. Kultūros ir meno veikėja, visuomenininkė Renė Jakubėnaitė, chemijos mokslų daktaras, Vilniaus universiteto Chemijos ir geomokslų fakulteto docentas Rimantas Vaitkus, vidaus tarnybos generolas Remigijus Baniulis,  Lietuvos irkluotojas, pedagogas, sporto mokslininkas bei vadybininkas Algirdas Raslanas ir kt.

Tęsti pradėtus darbus savivaldybės taryboje pasiruošę jau ankstesnėse kadencijose dirbę ir  savivaldos reikalus gerai išmanantys Sigita Burbienė, Alfonsas Brazas, Juozas Olekas ir kt.

Įnešti naujų permainų į miesto politinį gyvenimą žada jauniausieji sąrašo atstovai Fausta Roznytė ir Povilas Šimonėlis.

Rinkimų šūkis – „Matyti visą Vilnių, išgirsti kiekvieną vilnietį!“ visapusiškai atspindi mūsų rinkimų programą.

Neatlygintina politinė reklama

 

 

Close