„Metų vadovo 2017“ nominacija įteikta Antakalnio poliklinikos direktoriui Evaldui Navickui

„Metų vadovo 2017“ nominacija įteikta Antakalnio poliklinikos direktoriui Evaldui Navickui

Praeitą savaitgalį Vilniuje pagerbti geriausi sveikatos apsaugos sistemos vadovai ir gydytojai. Šventė šiemet skirta Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui. Pranešama, kad iškilmingame vakare, kuriame dalyvavo Seimo ir Vyriausybės atstovai, miesto merai, medicinos elitas, išdalintos septynios nominacijos.

,,Metų vadovo 2017“ nominacija įteikta Antakalnio poliklinikos direktoriui Evaldui Navickui.

Ką tik atliktos apklausos metu Antakalnio poliklinikos pacientai nurodė, kad net 98 proc. iš apklaustųjų šią gydymo įstaigą rekomenduotų draugams.

„Antakalnio poliklinikoje 2017 metais pradėjome teikti platų naujų paslaugų spektrą, kurios mūsų pacientams leidžia visus sveikatos klausimus išspręsti vienoje vietoje. Pernai buvome itin aktyvūs ir teikėme daug siūlymų sveikatos priežiūros sistemos institucijoms sveikatos srities reglamentavimo klausimais ir kai kurie jų buvo įgyvendinti“, - sakė poliklinikos direktorius Evaldas Navickas.

Pagarba kolegoms, profesionalumas, sąžiningumas, etiškas elgesys, atidumas ir dėmesys pacientui – tai ne tik žodžiai. Šiomis vertybėmis Antakalnio poliklinikoje vadovaujasi visi: gydytojai, slaugytojai, administracijos darbuotojai.

Gausi Vilniaus socialdemokratų bendruomenė džiaugiasi bičiulio Evaldo pripažinimu, didžiuojasi jo pasiekimais ir iš visos širdies linki prasmingų darbų kuriant Ateities Vilnių.

Nuotrauka www.lsveikata.lt

Close