Naujamiesčio poskyrio aktualijos

Naujamiesčio poskyrio aktualijos

Naujamiesčio poskyris tęsia aktyvią veiklą, įkvėptą karštos ir aktyvios vasaros. Kaip sakė poskyrio vadovė Renė Jakubėnaitė, poskyrio tarybos nariai ir partiečiai šiuo metu analizuoja grupių veiklą bei reitingavimo kandidatų į Vilniaus savivaldybės tarybą sąrašą, diskutuoja grupių susirinkimuose politinėmis ir kitomis aktualiomis temomis.

Šią savaitę įvyko Švitrigailos ir Sakalų grupių susirinkimai, kuriuose be reitingavimo rezultatų aptarimo, didžiausio dėmesio sulaukė skyriaus rinkimų į savivaldą programos projektas. Apie jį  diskutuota bei vėl pateikta pasiūlymų. Kaip visada aktyvūs: Grasilda Makaravičienė, Romas Turonis, Gintautas Misevičius, grupių pirmininkai Jūratė Vitkutė ir Rolandas Zuoza.

Poskyrio pirmininkė Renė Jakubėnaitė atkreipė dėmesį, kad rinkimų programoje būtina  numatyti vilniečiams aktualių, svarbių problemų sprendimo būdus. Buvo pažymėta, kad dabar savivaldybėje dirbanti LSDP frakcija padarė tikrai nemažai ir sprendė svarbius vilniečiams klausimus. Siektina,  kad frakcijos komunikacija būtų intensyvesnė ir vilniečius pasiektų informacija apie nuveiktus darbus.

Vėliau Renė Jakubėnaitė partijos pirmininko Gintauto Palucko vardu pasveikino Sakalų grupės pirmininką Rolandą Zuozą gražaus jubiliejaus proga, padėkojo už jo veiklą grupėje ir poskyryje.

Poskyrio bendraminčiai nutarė aktyviai ruoštis savivaldos rinkimams, raginti vieni kitus aktyviau  dalyvauti partijos gyvenime.

Close