Naujamiesčio poskyris:  be partijos narių nebūtų ir partijos

Naujamiesčio poskyris: be partijos narių nebūtų ir partijos

Naujamiesčio poskyrio pirmininkė Renė Jakubėnaitė pakvietė į atvirą susirinkimą ir eilinius bičiulius, ir partijos elito atstovus. Susitikimo metu siekta išsiaiškinti koks gi partiečių aktyvumas,  motyvacija,  dalyvavimo partijoje tikslai, kuriuos bičiuliai supranta skirtingai. Vieni, kaip aktyvų dalyvavimą šalies politiniame gyvenime, kiti, kaip įsijungimą į diskusijų klubą ar tam tikrą laisvalaikio praleidimą.

Ne kartą diskutuota, kaip bendrauti pačioje partijoje, kokie santykiai su partijos elitu – partijos vadovais, Seimo nariais ir pan. Todėl į šį forumą buvo pakviesti ne tik Naujamiesčio poskyrio, bet ir kitų poskyrių aktyvūs bičiuliai, visuomenės atstovai. Susirinkime dalyvavo LSDP partijos pirmininkas Gintautas Paluckas, Seimo nariai Rasa Budbergytė, Algirdas Sysas, Vilniaus miesto skyriaus pirmininkė Auksė Kontrimienė, skyriaus rinkimų štabo vadovas Valentin Gavrilov, politologas Liutauras Gudžinskas.

Susirinkimas sutapo su rinkimų į savivaldą startp diena. Todėl kartu  diskutuota ir apie pasirengimą jiems, iškeltos  problemos, kurias Vilniaus socialdemokratai savo rinkimų programoje turi deklaruoti ir pasižadėti vilniečiams jas išspręsti.

Bičiuliai prelegentams pateikė gausybę klausimų apie vidinę partijos komunikaciją, dėmesio stoką eiliniams partijos nariams. Partijos pirmininkas Gintautas Paluckas, kiti diskusijos dalyviai išreiškė viltį, kad tik diskutuojant ir bendraujant bus pasiektas bičiulių buvimo partijoje reikšmingumas. Kiekvienas žmogus, kiekvienas partijos narys yra partijos sudėtinė dalis, be partijos bičiulių nebūtų ir partijos. Aktyvumo užtaisą savyje rasti siūlė ir Rasa Budbergytė, ir Algirdas Sysas.

Liutauras Gudžinskas pabrėžė kiekvieno partijos nario dalyvavimo partijoje, tuo pačiu ir politikoje, svarbą, Valentin Gavrilov aptarė svarbiausius savivaldos rinkimų programos punktus.

Poskyrio pirmininkė Renė Jakubėnaitė, matydama aktyvų bičiulių dalyvavimą diskusijoje, pakvietė visus dalyvauti įvairiuose partijos renginiuose, o poskyrio atvirus susirinkimus įvairiomis temomis organizuoti dar ne vieną kartą.

Naujamiesčio poskyrio informacija

Close