Naujamiesčio poskyris suplanavo karštą ir turiningą vasarą

Naujamiesčio poskyris suplanavo karštą ir turiningą vasarą

Naujamiesčio poskyrio taryba aptarė pasiūlymus 2021-2023 metų veiklos planui.  Renės Jakubėnaitės, Jono Petraškos, Grasildos Makaravičienės ir Dionizo Mitkaus pasiūlymams   vienbalsiai pritarta.

Dar šiais metais planuojama surengti poskyrio bičiulių ir Vilniaus bendruomenių atstovų viešą diskusiją dėl NVO ir bendruomenių veiklos sostinėje,  miesto savivaldybės tarybos visuomeninių komisijų svarbos ir reikšmės, aptarti svarbias  miesto problemas.

Posėdžio metu diskutuota dėl miesto viešųjų erdvių planavimo, panaudojimo ir perspektyvos. Naujamiesčio teritorijoje yra tiek vilniečiams, tiek miesto svečiams svarbių viešųjų erdvių. Dėl jų tvarkymo ir panaudojimo  būtina tartis su visuomene.

Taip pat pritarta  siūlymui, kad Vilniaus miesto skyriaus taryba paskelbtų rezoliuciją dėl Petro Cvirkos paminklo išsaugojimo. Bendraminčiai siūlo idėją. Petro Cvirkos skvere, šalia kurio susikerta Pylimo, Pamėnkalnio, Jogailos ir Islandijos gatvės, sukurti Rašytojų atminties kelią, apimantį netoliese gyvenusių ir veikusių V. Mykolaičio-Putino, V. Krėvės-Mickevičiaus, B. Sruogos, A. Venclovos, K. Korsako ir kt. vietas.

Poskyrio tarybos nariai pritarė  pirmininkės Renės Jakubėnaitės siūlymui tradicinį poskyrio sąskrydį šią vasarą  organizuoti Zarasuose,  išvykos metu susipažinti su zarasiškių bičiulių veikla ir darbais.

Nuotraukoje: Naujamiesčio poskyrio pirmininkė Renė Jakubėnaitė ir poskyrio tarybos narė Grasilda Makaravičienė.

Naujamiesčio poskyrio informacija

Close