P.Pinelis: Donaldos Meiželytės paskyrimas yra „Laisvės partijos“ spjūvis rinkėjams į veidą

P.Pinelis: Donaldos Meiželytės paskyrimas yra „Laisvės partijos“ spjūvis rinkėjams į veidą

Šiandien Vilniaus miesto taryba paskyrė Laisvės partijos narę Donaldą Meiželytę administracijos direktorės pavaduotoja. Tai tapo įmanoma tik po to, kuomet su komitetu „R. Šimašiaus komanda „Už Vilnių, kuriuo didžiuojamės!“ kandidatavusi politikė, surinkusi net 3304 pirmumo balsus, atsisakė tarybos narės mandato.

„Nors toks elgesys Vilniaus valdžiai nėra naujiena, tačiau toks „Laisvės partijos“ narių požiūris į atstovavimą šokiruoja. Nėra nieko nuostabaus, kad po tokio politikų elgesio rinkėjai nusivilia ir neina balsuoti. Ką jau kalbėti apie tuos 60 tūkst. Laisvės partijos rinkėjų, kurie balsavo už R.Šimašiaus sąrašą, ir 3304 žmones, kurie balsavo už D.Meiželyte? Manome, kad toks oportunistinis elgesys diskredituoja ne tik politikus ar politines jėgas, bet ir kelia didelę grėsmę piliečių įsitraukimui į miesto valdymą – jie nebegali būti tikri už ką balsuoja ir kaip elgsis jų pasitikėjimą gavęs politikas“, – sakė Vilniaus socialdemokratų pirmininkas Povilas Pinelis.

Vilniaus savivaldybės administracijos direktorės pavaduotoja paskirta  D.Meiželytė į Vilniaus savivaldybę kandidatavo su komitetu „R. Šimašiaus komanda „Už Vilnių, kuriuo didžiuojamės!“, vėliau tapo „Laisvės partijos“ steigėja ir jos nare. Nepaisant to, kad buvo išrinkta, D.Meiželytė savo laimę bandė ir 2020 metų rinkimuose į Seimą, tačiau nesėkmingai. Už R.Šimašiaus komandą 2019 m. savivaldybių tarybų rinkimuose balsavo net 60 663 vilniečių.

„Vienų postų keitimas į šiltesnes, pelningesnes vietas šiai Vilniaus valdžiai nėra jokia naujiena. Štai dėl administracijos direktoriaus pavaduotojo posto savo tarybos nario kėdę jau prieš kurį laiką išmainė konservatorius Adomas Bužinskas. Administracijos direktorė, be kita ko, nutarė dar papildomai dirbti dėstytoja. Na, o Laisvės partija yra neabejotinas tik naudos sau siekiančių politikų sambūrio pavyzdys – įsipareigojimus ir pažadus vilniečiams dalinusi R.Šimašiaus komanda nedelsdama persikėlė į Seimą – čia patraukė net 4 išrinkti Vilniaus miesto tarybos ir asmeninės mero komandos nariai, na o į apmokamas pareigas pasuko ir Donalda Meiželytė. Tai rodo, kad už šią politinę jėgą balsavę vilniečiai paprasčiausiai buvo apgauti“, – sakė Vilniaus socialdemokratų lyderis.

Close