Panerių ir Naujosios Vilnios poskyrių susirinkime-apie teisingą ir augančią Lietuvą visiems

Panerių ir Naujosios Vilnios poskyrių susirinkime-apie teisingą ir augančią Lietuvą visiems

Vilniaus miesto skyriaus Panerių ir Naujosios Vilnios poskyrio bendruomenės ketvirtadienio vakarą susirinko  į visuotinį susirinkimą. Apie socialdemokratų partijos situaciją, ateitį, iššūkius partiečiai diskutavo su LR Seimo nariais Rasa Budbergyte, Algirdu Sysu ir Juozu Oleku,  partijos vadovu, Vilniaus vicemeru Gintautu Palucku.

Panerių poskyrio pirmininkas Algirdas Pieniuta pakvietė susirinkusiuosius užduoti rūpimus klausimus  svečiams, išsakyti savo nuomonę, teikti pasiūlymus. Partiečiai išreiškė susirūpinimą, kad socdemų rinkėjai, esant dviem socialdemokratų jėgoms, gali išsiskirstyti, išsakė susirūpinimą dėl reitingų.

Gintauto Palucko nuomone, objektyviausieji reitingai būna rinkimų dieną. Tada jie atspindi tiesą. Politikas sakė, kad būdamas rajonuose, skyriuose, mato padėtį. Atlikti vidiniai tyrimai rodo, kad didžiuosiuose miestuose rinkėjai palaiko pokyčius mūsų partijoje, mano, kad jie galėtų būti dar drastiškesni. Mažesniuose miesteliuose ir rajonuose rinkėjai yra nuosaikesni ir konservatyvesni pokyčių atžvilgiu.

Partijos vadovas sakė, kad parengtas ir netrukus startuos komunikacijos planas, kurio pagrindinė idėja-TEISINGA IR AUGANTI LIETUVA VISIEMS.

Algirdas Sysas dalijosi mintimis  apie mokesčių ir pensijų reformos projektus. „Socialdemokratai turės daug darbo, nes tose reformose yra daug neteisybės. Teks pakovoti“,- sakė Algirdas Sysas.

Juozas Olekas pokalbį pakreipė savivaldos rinkimų linkme. „Tam, kad mūsų veikla sostinėje būtų sėkminga, turi burtis tvirta ir vieninga komanda, turinti bendrą viziją, bendrus tikslus. Nebėra laiko eksperimentuoti, reikia dirbti. Galimybių yra įvairių, reikia pasirinkti kelią, kuris įtikintų ir mus, ir socialdemokratines idėjas palaikančius vilniečius“, -sakė Juozas Olekas.

Rasa Budbergytė išsakė kritikos bendrapartiečiams dėl spragų aktyvume, jos nėra pateisinamos. „Mums trūksta atvirumo bendraujant, ryšio tarp grupių, poskyrių, su miesto bendruomenėmis, visuomene“, - kalbėjo R. Budbergytė.

Susirinkimo metu  netrūko norinčių pasisakyti ir išreikšti pasiūlymus, patarimus. Salėje nuskambėjo nuomonė, kad socialdemokratų partija turėjo ir turi  ateitį, partiečiai buvo nusiteikę dirbti ir rasti geriausius sprendimus.

Close