Raginame Remigijų Šimašių nedelsiant pradėti dialogą  su Vilniaus viešojo transporto darbuotojų profesine sąjunga

Raginame Remigijų Šimašių nedelsiant pradėti dialogą su Vilniaus viešojo transporto darbuotojų profesine sąjunga

Vilniaus miesto skyriaus tarybai pritarus, socialdemokratai reiškia  paramą Vilniaus viešojo transporto darbuotojų profesinės sąjungos keliamiems darbuotojų reikalavimams. Vilniaus socialdemokratai ragina merą Remigijų Šimašių imtis lyderystės ir nedelsiant pradėti konstruktyvų dialogą, kad kolektyvinė sutartis, atsižvelgiant į darbuotojų teikiamus reikalavimus, būtų kuo skubiau pasirašyta.

„Mus pasiekia ypač didelį nerimą keliantys signalai apie Vilniaus valdžios VVT vykdomą vadinamąjį „optimizacijos procesą“. Jo metu įmonės išlaidos yra mažinamos svarbiausiųjų įmonės veiklai darbuotojų sąskaita. Tuo tarpu vadovybės atlyginimai yra nepagrįstai dideli. Siekdama savo tikslų, įmonės valdžia ne tik nepasirašo naujos kolektyvinės sutarties, bet ir sistemingai blogina bendrovės darbuotojų teisinę, socialinę ir ekonominę padėtį. Todėl kreipėmės į merą, ragindami jį kuo skubiau imtis lyderystės sprendžiant šį konfliktą ir, svarbiausia, atsižvelgti į teisėtus ir pagrįstus darbuotojų reikalavimus“, – sako Socialdemokratų partijos Vilniaus miesto skyriaus pirmininkas Povilas Pinelis.

Vilniaus socialdemokratų kreipimasis adresuojamas savivaldybės merui Remigijui Šimašiui, UAB „Viešasis transportas“ generaliniam direktoriui Rimantui Markauskui ir UAB „Viešasis transportas “ darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkui Algirdui Markevičiui.

 

Close