Rasa Budbergytė: laukia nelengva kova antrajame ture

Rasa Budbergytė: laukia nelengva kova antrajame ture

Suskaičiavus pirmojo 2020 metų Seimo rinkimų turo balsus paaiškėjo, jog Lietuvos socialdemokratų partija laimėjo 8 mandatus, surinkdama kiek daugiau nei 9% rinkėjų balsų. Jau aišku, kad Seime dirbs Vilniaus socialdemokratai: Rasa Budbergytė, Algirdas Sysas, Julius Sabatauskas, Dovilė Šakalienė,  Linas Jonauskas ir partijos pirmininkas Gintautas Paluckas.

„Mūsų laukia nelengva kova antrajame ture ir mes dėsime visas pastangas, kad turėtume kuo daugiau vienmandatėse laimėjusių mūsų partijos atstovų“,- sakė Seimo socialdemokratų partijos frakcijos seniūnė, Vilniaus skyriaus narė Rasa Budbergytė.

Lietuvos socialdemokratų partija nuolat rengė ir rengia  susitikimus ir diskusijas su visuomene. Po daugybės susitikimų su žmonėmis, mokytojų, medikų, kultūrininkų ir kitų įtakingų visuomenės grupių atstovais, LSDP rinkimų programa buvo tikslinama ir konkretinama. Konkrečiomis nuostatomis papildytos sveikatos, švietimo, kultūros ir savivaldos politikos programos dalys. Programos rengime dalyvavo ir Vilniaus socialdemokratų atstovai.

Su atnaujinta LSDP Seimo rinkimų programa kviečiame  susipažinti  ČIA

„Ekspertai ir mokslininkai labai gerai įvertino programą, pabrėžė jos nuoseklumą ir socialdemokratiškumą. Ypač džiugu buvo sulaukti aplinkosaugininkų įvertinimo skiriant aukščiausius balus žaliojo ekonomikos augimo ir kovos su klimato kaita atžvilgiu. Turime nuoseklią ir ambicingą darbotvarkę ir tikimės rinkėjų valia ją įgyvendinti“, – akcentavo rinkimų programos rengimo darbo grupės vadovas Liutauras Gudžinskas.

Dėkojame visiems, kurie suprato mūsų darbo naudą ir pasitikėjo reitinguodami vilniečius partijos sąraše. Antrasis Seimo rinkimų turas vyks spalio 25 dieną. Kviečiame ateiti, balsuoti ir palaikyti socialdemokratus.

Close