Rinkimų naktis su bendraminčiais

Rinkimų naktis su bendraminčiais

Sekmadienį pasibaigus balsavimui Prezidento rinkimuose, kandidatams ir juos palaikantiems bendražygiams prasidėjo neramios laukimo valandos. Vilniaus socialdemokratai  nusprendė rinkimų rezultatų laukti drauge, todėl, tik užsidarius rinkimų apylinkėms, ėmė burtis Vilniaus skyriaus būstinėje.

Prie rinkimų rezultatų laukiančių ir politines aktualijas aktyviai aptarinėjančių skyriaus partiečių prisijungė ir kartu linksmai leido vakarą Seimo socialdemokratų partijos frakcijos nariai bei kandidatai į Europos Parlamentą Algirdas Sysas ir Juozas Olekas.

„Labai džiaugiuosi, kad mums pavyko surinkti tokį puikiai nusiteikusių bendraminčių būrį į skyriaus būstinę ir drauge praleisti vakarą. Ne tik aptarti politines aktualijas, bet paprastai  ir žmogiškai pabendrauti. Pažadu, kad panašių susitikimų ateityje tik daugės ir jie vyks ne tik per rinkimus, kadangi bendravimo ir bendrystės atkūrimas skyriuje yra vienas pagrindinių mano ir komandos prioritetų“, - sakė Vilniaus miesto skyriaus pirmininkas Algirdas Pieniuta.

Maži  techniniai nesklandumai nuotaikos nesugadino ir draugiškai  buvo įveikti.  Būstinėje  visą vakarą  virė gyvenimas, netrūko nuotaikingo bendravimo, bičiuliškų pastebėjimų apie rinkimų agitaciją, pasakojimų apie socialdemokratų kandidatą V.P.Andriukaitį, naujų iššūkių ir  ateities darbų planavimo.

Close