Sąskrydis: esame gausi ir draugiška bendruomenė

Sąskrydis: esame gausi ir draugiška bendruomenė

Savaitgalį, pasibaigus šventei prie Baltojo tilto, Vilniaus socialdemokratų keliai vedė į Vilniaus rajono vakarus. Rastinėnų poilsiavietėje vykusiame sąskrydyje partiečiai galėjo poilsiauti  iki sekmadienio.

Dalis bičiulių į Vilniaus priemiesčiu tapusius Rastinėnus atvyko savo transportu, dauguma atkeliavo į sąskrydį organizatorių parūpintu autobusu.

„Esame gausi ir draugiška bendruomenė. Žiūrėdama į jus, aš matau komandą, matau puikią organizaciją, kurios susitelkimą pademonstravome šventėje „Lik sveika, vasara“. Šis mūsų sąskrydis yra ta vieta, kur turime galimybę bent trumpai pamiršti problemas ir rūpesčius, pasikalbėti vieni su kitais, išgirsti vienas kitą, pabendrauti, pasitarti prieš priimant kai kuriuos sprendimus, dar  pabūti šventinėje nuotaikoje. Mūsų laukia sudėtingas ruduo“, - sakė Vilniaus socialdemokratų lyderė Auksė Kontrimienė.

Sąskrydžio dalyvius pasveikino Seimo narys Juozas Olekas, pakvietęs bendraminčius veikti ryžtingai ir laimėti rinkimus.

Susibūrimo organizatoriai pasirūpino, kad vakaras būtų įsimintinas. Atsisakyta griežtos programos, oficialumų. Tačiau buvo vienas reikalavimas – atvažiuoti su šeimos nariais ar draugais ir gerai praleisti laiką. Socialdemokratai ne tik ilsėjosi, tačiau diskutavo  ir aktyviai sportavo – rungėsi komandą cementuojančiose varžybose.

Daugiausiai populiarumo sulaukė  lankų mėtymo varžybos, privertusios ,,sirgti“ už mylimą komandą, proto mūšis.

Šis sąskrydis yra  geras impulsas ateities darbams ir  Vilniaus miesto skyriaus žmonėms susitelkti. Tokie renginiai padeda bendruomenėms būni vieningomis, turiningai praleisti laiką ir suprasti, kad svarbiausia gyvenime yra žmonės ir tarpusavio bendravimas.

Algimanto Jeleniausko nuotraukos

Close