Seime registruotas siūlymas, užtikrinantis 2 proc. finansavimą krašto apsaugai, atsietas nuo korupcinio partijos finansavimo

Seime registruotas siūlymas, užtikrinantis 2 proc. finansavimą krašto apsaugai, atsietas nuo korupcinio partijos finansavimo

Biudžeto įstatymo projektui Seime užregistruotas pasiūlymas, kurį pasirašė trijų frakcijų – Lietuvos socialdemokratų partijos, Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų ir Liberalų sąjūdžio – seniūnai. Siūlymu siekiama užtikrinti galimybę skolintis valstybės vardu, vykdant įsipareigojimus, susijusius su naryste NATO. Priėmus pasiūlymą, būtų užtikrinta, kad 2018 metais būtų įvykdytas Lietuvos įsipareigojimas skirti 2 procentus šalies bendrojo vidaus produkto krašto apsaugai.

„Mes kartu su kitų opozicinių partijų frakcijomis siekiame, kad būtų užtikrintas krašto apsaugos finansavimas, ir kad būtų išspręstas klausimas Seime dėl įsipareigojimų NATO vykdymo. Todėl opozicijos frakcijų seniūnai sutarę teikia tokį pasiūlymą, už kurį galėtų balsuoti visas Seimas, ir atsirastų galimybė skolintis valstybės vardu įsipareigojimams, susijusiems su naryste NATO“, – teigia Seimo Lietuvos socialdemokratų partijos frakcijos seniūnas Juozas Olekas.

Opozicinių partijų frakcijų vadovai siūlo Seimui teikiamų projektų dėl krašto apsaugos ir 2 proc. įsipareigojimų NATO nesieti su korupciniais vienos partijos finansavimą sprendžiančiais įstatymų projektais.

Close