„Tauro“ grupė iškėlė kandidatus

„Tauro“ grupė iškėlė kandidatus

Vilniaus skyriaus Naujamiesčio poskyrio „Tauro“ grupė, susirinkusi svarstyti svarbių ir aktualių klausimų, darbotvarkę pradėjo gimtadienį švenčiančių Silvos Rimšelio ir Jurgio Mackevičiaus bei jubiliejų pažyminčių Kazimiero Petkūno ir Laimos Ašakaitės sveikinimais. Kartu su linkėjimais visiems švenčiantiems, Lietuvos socialdemokratų partijos pirmininkas Gintautas Paluckas įteikė LSDP sveikinimo raštą kūrybingai partijos narei, Vilniaus Senamiesčio teatro direktorei Laimai Ašakaitei.

Grupės pirmininkė Renė Jakubėnaitė akcentavo svarbų įvykį. Pristatydama naujus narius Arnoldą Domeiką ir Tonetą Domeiką, džiaugėsi, kad grupė pildosi nauja energija ir, kad šie žymūs tenisininkai nuo šiol garsins ne tik Lietuvą, partiją bet ir „Tauro“ grupę.

Šiuo metu grupės aktyviai ruošiasi 2019 m. rinkimams. „Tauro“ grupė taip pat kėlė kandidatus į Vilniaus miesto savivaldybės merus, Europos parlamentą ir į Lietuvos Respublikos prezidentus.

„Gintautas Paluckas yra aktyvus ir visuotinai išrinktas LSDP pirmininkas, šiuo metu jis eina vicemero pareigas Vilniaus miesto savivaldybėje, kuruoja svarbias miestui ir vilniečiams sveikatos apsaugos, socialines, miesto saugumo sritis“,-sakė Renė Jakubėnaitė, pasiūliusi vicemero kandidatūrą į sostinės mero postą.

Gintauto Palucko kandidatūrai po pasisakymų pritarta vienbalsiai. Vėliau grupės pirmininkė informavo partiečius apie būsimus Europos parlamento rinkimus ir apie teisę kelti kandidatus. Renė Jakubėnaitė pasiūlė „Tauro“ grupės narį, ambasadorių, buvusį Užsienio reikalų ministrą Antaną Valionį, supažindino su jo diplomatine veikla, trumpai pristatė naująją jo knygą „Politikos sūpuoklės“, kurios prezentacijoje po susirinkimo visa grupė pakviesta dalyvauti.

Janina Kartočienė, Danutė Jonkienė, Silva Rimšelis, Laima Ašakaitė, Saulius Vosylius ir kiti grupės nariai pritarė Antano Valionio kandidatūrai. Kiti kandidatai į Europarlamentą kol kas nesiūlyti, pasilikta teisė pagal nustatytus terminus tai padaryti kituose susirinkimuose.

Kandidatu į Lietuvos Respublikos prezidento postą pasiūlytas Vytenis Povilas Andriukaitis. Kadangi viešojoje erdvėje Vilija Blinkevičiūtė yra išsakiusi savo nuomonę, kad nekandidatuos, tai „Tauro“ grupė vienbalsiai pritarė Vytenio Andriukaičio kandidatūrai ir pasižadėjo aktyviai dalyvauti ir dirbti jo rinkimų kampanijoje.

Nuotraukoje:„Tauro“ grupės pirmininkė Renė Jakubėnaitė

Close