Trijų karalių šventė subūrė Vilniaus socialdemokratus

Trijų karalių šventė subūrė Vilniaus socialdemokratus

Šventės yra geros tada, kai jas gražiai pradedame ir gražiai užbaigiame, sakė Vilniaus socialdemokratų vadovas Algirdas Pieniuta, sveikindamas sostinės senamiesčio klube susirinkusius skyriaus partiečius.

A.Pieniuta pabrėžė, kad  skyriaus bendruomenės pamėgta  Trijų karalių šventė yra tradicinė, ja vainikuojamas žiemos švenčių laikas.

„Laukia nelengvi įtemptos kovos ir rinkimų metai. Turime sustyguoti ir suderinti jėgas ateities darbams. Bet šiandien švęskime taip, kad iš kosmoso matytųsi“, - neslėpė geros nuotaikos Vilniaus miesto skyriaus pirmininkas.

Dar daugiau šiltų emocijų ir spalvų renginiui suteikė partijos pirmininko Gintauto Palucko ir socialdemokratų frakcijos Seime narių Algirdo Syso, Rasos Budbergytės ir Dovilės Šakalienės palinkėjimai. Kad 2020-ieji metai būtų dosnūs tiek visam Vilniaus miesto skyriui,  tiek kiekvienam jo nariui, buvo svarbu ir kaimynams: Vilniaus rajono skyriaus vadovui Robert Duchnevič ir Trakų rajono skyriaus pirmininkui  Kęstučiui Vilkauskui.

Vedėjai Tomas Tracevskis ir Jolita Ivaškevičienė pademonstravo talentą įtraukti, įjungti, išjudinti ir pralinksminti. Šventės dalyvių laukė staigmenos, loterija, komandiniuose žaidimuose atsiskleidė bičiulių susistelkimas ir išprusimas daugelyje sričių.

Tą vakarą daug kas pagalvojo, kaip gerai bendruomenėje turėti gabių ir  darbščių bičiulių, prisėmusių atsakomybę ir šios šventės organizacinių darbų naštą. Tegul jiems sekasi!

Šventės akimirkos Algimanto Jeleniausko nuotraukose

Close