Vakaras, kurio nuotaiką kūrė patys dalyviai

Vakaras, kurio nuotaiką kūrė patys dalyviai

2365 - toks skaičius išeina, sudėjus gegužės mėnesį „apvalias“ sukaktis mininčių Vilniaus socialdemokratų jubiliejinius metus. Šį mėnesį sukaktuvininkų skyriuje – 38.

Į tradicinę šventę susirinkusius jubiliatus pasveikino Vilniaus skyriaus pirmininkė Auksė Kontrimienė ir pavaduotoja Viktorija Ancutaitė, palinkėjo jiems energijos ir sveikatos, vaišino vaisvandeniais ir saldumynais, kvietė pasidalinti įspūdžiais ir prisiminimais apie nuveiktus darbus, gyvenimo džiaugsmus ir sunkumus.

„Šis renginys yra prasmingas ir būtinas, ypač šiais laikais, kai bendravimui tenka vis mažiau dėmesio ir laiko. Didžiuojuosi, džiaugiuosi ir dėkoju, kad turime tokių gražių bendrystės pavyzdžių. Susitikime ir po penkiasdešimties metų“, - geros nuotaikos neslėpė skyriaus vadovė.

Šilto ir dvasingo vakaro nuotaiką kūrė ne tik organizatoriai, bet ir solenizantai.

„Švenčiu dvigubą jubiliejų. Štai jau 80 metų, kai domiuosi politika“, - juokavo 90-ąjį gimtadienį švenčiantis ir unikalių pasakojimų nestokojantis Vytautas Klimašauskas.

Kaip sakė Rasa Pajarskienė ir Žana Andrejeva, pakvietimas į jubiliatų šventę jas šiek tiek nustebino, mat iki šios dienos jos buvo įsitikinusios, kad į šventę kviečiami tik solidžius jubiliejus minintys partiečiai.

Gražų jubiliejų švenčiantiems Savickienei Stasei, Savičenko Marijai, Skaudžiuvienei Odilijai, Kristinai Kazlauskaitei, Aleksandrui Vasilin-Miniotui, Žanai Andrejevai, Vytautui Klimašauskui, Rasai Pajarskienei, Vytautui Kurpuvesui, Kazimierui Geleževičiui, Stanislovui Grabovski ir Rimvydui Ginkui linkime, kad  gyvenimą puoštų geri darbai, artimi žmonės, puiki sveikata ir gera nuotaika.

Close