Vilniaus moterų klubas auga

Vilniaus moterų klubas auga

Vasario 6 dieną aktyvios ir veiklios moterys rinkosi į Lietuvos socialdemokračių moterų sąjungos Vilniaus miesto klubo susirinkimą. Seimo narys Algirdas Sysas, Lietuvos socialdemokračių moterų sąjungos pirmininkė Orinta Leiputė tarė sveikinimo žodį,  dalinosi  patirtimi, žiniomis bei aktualijomis.

Klubo pirmininkė Julija Kvedorelytė pasveikino tris naujas nares, džiaugėsi, kad pastaraisiais mėnesiais narių skaičius nuolat didėja, prie klubo veiklos prisijungia vis daugiau moterų. Pasak pirmininkės, toks moterų prisijungimas signalizuoja, jog moterys vis labiau siekia save realizuoti ne tik šeimoje, bet ir visuomeninėje veikloje, politiniame gyvenime. Pirmininkei antrino ir Lietuvos socialdemokračių moterų sąjungos Vilniaus miesto klubo garbės pirmininkė Vitalija Kliukienė,  sakydama, jog moterims ne vis vien, kas vyksta politikoje, kaip gyvena Lietuvos piliečiai, joms skauda, kai jie išvyksta ieškoti laimės į kitas šalis... Socialdemokratės nori lygių teisių, būti politiškai aktyviomis,  dalyvauti kuriant patrauklesnę Lietuvą visiems piliečiams.

Apie politines aktualijas, dabartines Seimo nuotaikas pasakojo Algirdas Sysas. Jis pasidalijo karščiausiomis naujienomis  apie S. Skvernelio žmonos įdarbinimą, I.Rozovai gręsiančią apkaltą, susisiekimo ministrą ir kitus pastaruoju metu  Vyriausybę lydinčius skandalus.

Aptartos socialiai jautrios temos, kurios analizuojamos Seimo socialinių reikalų ir darbo komiteto posėdžiuose. Klubo pirmininkė Julija pasidžiaugė, kad Vilniaus socialdemokratas,  Seimo narys A.Sysas nepaisant didelio užimtumo, nepamiršta partiečių, suranda laiko pasidalinti aktualijomis tiesiai iš pirmųjų lūpų.   Toks tiesioginis bendravimas palieka didžiausią išliekamąją vertę.

Be dalykinių diskusijų,  skirta  laiko mažiems malonumams, vaišintasi tortu,  nuoširdžiai bendrauta įvairiomis temomis.

Parengė Sonata Balevičienė

Close