Vilniaus apskrities sąskrydis'21

Vilniaus apskrities sąskrydis’21

Rugpjūčio 21 dieną, šeštadienį, Vilniaus, Vilniaus rajono, Elektrėnų, Širvintų ir Trakų skyriaus nariai rinkosi į LSDP apskrities sąskrydį Kernavės rajone.

Sąskrydyje turėjome ne tik smagias varžytuves, betarpišką bendravimą, bet ir ypač stiprias diskusijas šiuo metu pačiomis aktualiausiomis visuomenei temomis. Kartu su dr. Gediminu Černiausku, Lina Lukyte ir dr. Boguslavu Gruževskiu diskutavome apie Lietuvos gyventojų emigraciją. Vėliau sekė diskusija: „Covid-19 ir Lietuva: kas mūsų laukia rudenį?“ Ačiū prof. Sauliui Čaplinskui, prof. Vytautui Kasiulevičiui ir Vyteniui Povilui Andriukaičiui už vertingas įžvalgas.

Sąskrydyje dalyvavo ir generalinės prokurorės pavaduotojas Gintas Ivanauskas, Policijos generalinio komisaro pavaduotojas Arūnas Paulauskas. Su jais pasikalbėjome apie dekriminalizaciją: iššūkiai, su kuriais gali susidurti visuomenė dekriminalizavus visų rūšių narkotines medžiagas. Diskusijų dalį pabaigėme dr. Boguslavo Gruževskio pranešimu apie Vyriausybės siūlomos pensijų reformos rizikas ir iššūkius.

Daugiau apie diskusijoje „Covid-19 ir Lietuva: kas mūsų laukia rudenį?“ išsakytas pranešėjų įžvalgas galite susipažinti 15min straipsnyje.

Plačiau su dr. Boguslavo Gruževskio pranešimu „Vyriausybės siūlomos pensijų reformos rizikos ir iššūkiai“ galite susipažinti TV3 straipsnyje.

Po diskusijų dalies sekė sporto rungtys, šachmatų simultanas su Seimo vicepirmininku Juliumi Sabatausku, protmūšis, diskoteka.

Ačiū visiems atvykusiems už diskusijas, pokalbius, daug geros emocijos ir motyvacijos. Iki kitų susitikimų!

Close