Vilniaus socialdemokračių moterų iššūkis - šimtmečio RALIS 2018

Vilniaus socialdemokračių moterų iššūkis – šimtmečio RALIS 2018

Rugsėjo 15-ąją, šeštadienį  iš Vilniaus startavo Moterų klubo  komanda, kad kartu su visos Lietuvos socialdemokračių moterų sąjungos narėmis dalyvautų  Socialdemokračių šimtmečio ralyje –pažintiniame, azartiškame ir  linksmame pasivažinėjime.

Svetingai organizatorių sutiktos, vilnietės papuošė savo automobilius partijos atributika ir kartu su visomis ralio dalyvėmis pajudėjo į kelionę. Maršrutas nusidriekė  ilgas: aplankytas Prezidento A. Brazausko garbei pasodintas ąžuolėlis, paminklas „Laisvės šauklys“,  kitos žymios vietos.

Ralio dalyvės finišavo Tauragės centrinėje aikštėje, kur jų laukė Lietuvos socialdemokratų partijos Tauragės skyriaus pirmininkas Pranas Petrošius, Tauragės apskrities koordinatorė Nijolė Meilutienė, kiti partiečiai.   Renginio dalyves sveikino Europos parlamento narė Vilija Blinkevičiūtė, Seimo narė Rasa Budbergytė, LSDMS pirmininkė Orinta Leiputė.

LSDP Vilniaus miesto skyriaus Moterų klubo pirmininkė Vitalija Kliukienė dėkoja Tauragės apskrities koordinatorei  Nijolei Meilutienei ir apskrities moterų klubams už šiltą priėmimą, puikią organizaciją, skanius pietus,  o vilnietėms, vykusioms į RALĮ - už bendrystę ir gerą nuotaiką.

Close