Vilniaus socialdemokratai kviečia į Bendruomenių ir šeimų šventę prie Baltojo tilto

Vilniaus socialdemokratai kviečia į Bendruomenių ir šeimų šventę prie Baltojo tilto

Palydėti vasarą, pasitikti rudenį rugpjūčio 25 d. sostinės socialdemokratai  kviečia pačioje Vilniaus širdyje-prie Baltojo tilto. Šventės pradžia 12.00 val. Šiltą ir jaukų susitikimą dovanojanti vasaros palydų šventė „Lik sveika, vasara!” kiekvienam iš jūsų pažers gražiausių dovanų – daugybę mielų atradimų ir  nepakartojamų emocijų.

Susirinkusieji pievoje prie Baltojo tilto galės mėgautis įvairiomis pramogomis, ypač daug jų  čia ras mažieji šventės dalyviai, o užsisėdėjusiems bus siūlomos įvairios veiklos. Veiks foto studija ir net dvi galimybės gauti profesionalią savo šeimos ar draugų nuotrauką puikioje Vilniaus panoramoje.

Vasaros šventės akimirkas subtiliai papuoš Grigiškių muzikos mokyklos auklėtinio, puikaus solisto, tarptautinių konkursų laureato, trimitininko Jono Školno atliekami šiuolaikiniai kūriniai ir bigbendo džiazo improvizacijos, ypatingą nuotaiką kurs populiarus atlikėjas Radži.

Spalvingos šventės metu raudonojoje LSDP palapinėje su socialdemokratų partijos lyderiais, Seimo nariais, Vilniaus savivaldybės tarybos LSDP frakcijos nariais šnekučiuositės  apie Vilnių ir jo problemas, bandysite savo sėkmę sukant „Laimės ratą“.

Šventėje dalyvaus „Kraujo centras“, kviečiantis dovanoti kraujo sunkiai sergantiems žmonėms.

,,Sukūrėme šventę, kurioje gimė ir subrendo tradicija, vienijanti sostinės  bendruomenes. Ši tradicija bendruomenių sambūrį  pavertė ypatinga švente‘‘, -sakė Vilniaus socialdemokratų vadovė Auksė Kontrimienė.

Vilniaus socialdemokratų iniciatyva Bendruomenių šventė gimė 2017 m. Pernai  prie Šeškiuko ežerėlio šurmuliavusi šventė subūrė vilniečius ir jų svečius ne tik į įspūdingą reginį bei geriausių  sostinės meno mėgėjų  pasirodymus, bet ir į diskusijas apie Vilnių.

Close