Vilniaus socialdemokratai plečia  sostinės bendruomeniškumo erdves

Vilniaus socialdemokratai plečia sostinės bendruomeniškumo erdves

Vilniaus miesto skyriaus Bendruomenių ir savivaldos reikalų komisijos posėdyje pažymėta, kad bendruomeniškumas didelėje sostinės  bendruomenėje neabejotinai svarbus. Jo vardiklį surasti nėra taip paprasta, bet suradus - bendrystė ir bendruomeniškumas  visada papuoš gyvenimą ir padarys jį visavertį.

„Bendruomenės yra platforma, kurioje socialdemokratai gali identifikuoti problemas ir padėti vilniečiams jas spręsti. Kad mūsų sostinėje vyktų teigiami pokyčiai, o vilniečiai pasijustų reikalingi ir svarbūs, į bendruomeninę veiklą turime įsitraukti kuo daugiau žmonių“, - sakė LSDP Vilniaus miesto skyriaus Bendruomenių ir savivaldos reikalų komisijos  pirmininkė Daiva Mikulskienė.

Posėdžio metu ieškota atsakymų į įvairius klausimus: kaip seniūnijose organizuoti įvairias socialines, kultūrines, sportines veiklas, įtraukti lyderius toms veikloms organizuoti,  atnaujinti ar sukurti gyventojams patogias viešąsias erdves, spręsti automobilių parkavimo ir kt. problemas.

Bendravimas ir bendradarbiavimas yra Vilniaus socialdemokratų bendruomenės pagrindas

Daiva MIkulskienė

„Savivaldybėje įkurta Vilniaus miesto konkurencingumo ir inovacijų skatinimo komisija, kartu su ja  turime imtis lyderystės, kviesdami verslą, mokslą ir visuomenę diskusijai, kaip pvz. miestiečiai galėtų inovatyviau spręsti daugiabučių bendrijų administravimo klausimus, patogiai judėti, kaip suderinti skirtingas transporto rūšis“,-sakė LSDP frakcijos Vilniaus miesto savivaldybės taryboje seniūnas Marius Skarupskas.

Vilniaus miesto bendruomenių asociacijos pirmininko pavaduotojas Emilis Misiulis kvietė neužmiršti seniūnaičių, daugiau bendradarbiauti su jais, įvairiomis priemonėmis nuosekliai stiprinti Vilniaus bendruomenes.

Plačiau diskutuota apie namų bendrijų problemas, kaip sudaryti galimybes pasidalinti gerąja patirtimi, vieniems iš kitų pasimokyti. Tartasi dėl  bendrijų atstovų diskusijų forumo, turinčio konkrečią temą arba paskirstomą į keletą temų su atskirais subforumais.

„Bendravimas ir bendradarbiavimas yra Vilniaus socialdemokratų bendruomenės pagrindas“, -sakė D. Mikulskienė, kviesdama partiečius plėsti sostinės bendradarbiavimo erdves.

Bendruomenių ir savivaldos reikalų komisijos posėdyje dalyvavo Vilniaus miesto skyriaus pirmininkės pirmasis pavaduotojas G. Karanda, rinkimų štabo vadovas V. Gavrilov, Miesto plėtros ir išmaniojo miesto komisijos pirmininkas G. Kimtys.

 

Close