Vilniaus socialdemokratai: rinkimai baigėsi, rinkimai prasideda

Vilniaus socialdemokratai: rinkimai baigėsi, rinkimai prasideda

Socialdemokratams rinkimai dar nesibaigė, įsitikinęs Vilniaus skyriaus vadovas Algirdas Pieniuta. Antradienį į posėdį susirinkusiems prezidiumo nariams A.Pieniuta sakė, kad europarlamentarės mandatą laimėjus Aušrai Maldeikienei,  Žirmūnų apygardoje sostinėje turės vykti nauji Seimo nario rinkimai, nes ji į Lietuvos parlamentą išrinkta šioje vienmandatėje apygardoje. Ką socialdemokratai kels į kandidatus?

Prezidiumo narys Alfonsas Brazas neabejojo, kad žirmūniečiai nepamiršo Vytenio Andriukaičio, kuris šioje  vienmandatėje apygardoje buvo išrinktas penkis kartus. V. Andriukaitis per daugelį metų Žirmūnuose yra sprendęs daugybę šio vieno seniausių gyvenamojo rajono problemų. „Prisidėjau prie to, kad savivaldybė,  jai pavaldžios įstaigos geriau atliktų savo darbus. Tūkstančius problemų esu sprendęs, talkindamas ir Vilniaus merams, ir vicemerams, ir seniūnams“,- yra sakęs Vytenis Povilas Andriukaitis.

Kaip galimus socialdemokratų kandidatus prezidiumo nariai taip pat įvardijo Algirdą Raslaną, Marių Skarupską ir kt.

A.Pieniuta akcentavo,  kad laikas nelaukia, prasideda dar vienas naujas etapas - pasiruošimas rinkimams į LR Seimą. „Turime užbaigti struktūrinius reikalus, suformuoti sekretoriatą, komisijas, kad galėtume pilnu pajėgumu įsijungti į partinę veiklą“, - pabrėžė skyriaus pirmininkas.

Sušaukti  LSDP Vilniaus miesto skyriaus tarybos posėdį nutarta birželio 12 dieną, 18:00 val. Vilniaus miesto savivaldybės tarybos posėdžių salėje (Konstitucijos pr. 3, Vilnius). Jo  metu skyriaus vadovas pristatys veiklos planą,  planuojama spręsti dėl atsakingojo sekretoriaus ir iždininko skyrimo, patvirtinti Vilniaus miesto skyriaus nuolatines komisijas ir jų pirmininkus.

Tarybai  nutarta teikti 10 LSDP Vilniaus miesto skyriaus nuolatinių komisijų: Švietimo, kultūros, jaunimo ir sporto, Socialinių reikalų ir sveikatos apsaugos, Žaliosios politikos ir aplinkos apsaugos, Butų ūkio ir būsto reikalų, Transporto, Miesto (teritorijų) planavimo ir infrastruktūros, Lygių teisių ir galimybių, Tarptautinių ryšių, Verslo ir turizmo, Savivaldos plėtojimo ir bendruomenių reikalų.

Vilniaus skyrius jungia virš 1700 narių. Kad poskyriuose ir grupėse vyktų gyvybinga veikla, politiniai procesai būtų koordinuojami, būtina atrasti kuo optimalesnes veiklos organizavimo formas, kartu su partiečiais  sukurti patrauklią organizacinę kultūrą. Skyriaus vadovybės vaidmuo šioje srityje  yra didžiulis. Prezidiumas patvirtino  skyriaus pirmininko komandos  poskyrių kuravimo sritis.

Valentin Gvrilov (Karoliniškių ir Verkių poskyriai), Jolita Ivaškevičienė (Justiniškės ir Senamiestis), Kvedorelytė Julija (Lazdynai ir Naujamiestis), Alfonsas Brazas (Naujoji Vilnia), Renė Jakubėnaitė (Antakalnis), Marius Skarupskas (Žirmūnai), Povilas Pinelis (Fabijoniškės ir Šeškinė), Elžbieta Žurovska-Puodžiūnienė (Paneriai).

Nuotraukoje: LSDP Vilniaus miesto skyriaus pirmininkas Algirdas Pieniuta

Close