Vilniaus socialdemokratai smerkia kailines fermas Lietuvoje

Vilniaus socialdemokratai smerkia kailines fermas Lietuvoje

Vilniaus socialdemokratai palaiko organizacijos „Tušti narvai“ iniciatyvą ir raginimą uždrausti kailines fermas Lietuvoje. Prie Seimo tris dienas vyko renginys „Kalbėk už gyvūnus“, kuriame buvo galima pamatyti tai, ką kailių fermeriai ilgai slėpė už storų temų sienų. Taip pat nufolmuoti video kreipimąsi Seimo nariui – taip paskatinti juos balsuoti už kailinių fermų draudimą. 

Jau daugiau nei 20 šalių Europoje uždraudė arba apribojo kailių fermų veiklą. Laikas prie jų prisijungti ir Lietuvai.

„Mirtis ir kančios neturi nešti pelną - turi būti uždrausta žudyti ir kankinti gyvūnus. Mes visada būsime už atsakingą verslą. Ačiū organizacijai, kad kelia šias problemas ir kovoja dėl pokyčių. Seimas turi apsispręsti ir pagaliau uždrausti gyvūnų kankinimą ir žudymą dėl pelno", – teigia skyriaus pirmininkas Povilas Pinelis. 

Palaikome iniciatyvą uždrausti tokias fermas, nes tikime, kad žudymas dėl prabangos yra ne tik ne etiškas, bet apskritai nežmoniškas.

Kitą savaitę Seime bus pateiktas įstatymo projektas, kuriuo siekiama uždrausti auginti, veisti ir žudyti gyvūnus dėl naudos iš jų kailių. Labai kviečiame visus Seimo narius palaikyti šiuos pakeitimus.

Close