Vilniaus socialdemokratės keliavo po diskusijų ir pramogų labirintą

Vilniaus socialdemokratės keliavo po diskusijų ir pramogų labirintą

Vilniaus miesto skyriaus Moterų klubo partietes draugystės keliai nuvedė į netradicinį renginį.  Joniškio moterų socialdemokračių klubas, šiais metais švenčiantis 15 metų veiklos jubiliejų, pakvietė bendramintes iš Moterų labirintą.

Pakruojo rajone įsikūrusi socialdemokratės Jolantos Giedrikienės sodyba svetingai priglaudė visas atvykusias viešnias. Renginio organizatoriai iš anksto apgalvojo scenarijų.   Čia derėjo ir diskusijos LSDP programos pokyčių klausimais, pasirengimas savivaldybės tarybos rinkimams, moterų klubų narių atstovavimas rinkimų sąrašuose ir kt.

Laisvas pasibuvimas, pašnekesiai, diskusijos prie laužo su sveikuoliška arbata, žemaitiška košė ir karkos sriuba, energijos antplūdis Energetiniame labirinte ir maudynės Mikniūnų tvenkinyje, žaidimai, šokiai, dainos, šaudymas, tinklinis, krepšinis sujungė moterų klubus ir nutiesė draugystės tiltus.

Vilniaus skyriaus Moterų klubo narės grįžo pailsėjusios, kupinos naujų idėjų ir planų. Už gražų renginį jos dėkoja Joniškio moterų socialdemokračių klubo pirmininkei Vilmai Bartašienei ir visoms bendramintėms, su kuriomis susitiko Moterų labirinte.

Close