Vilniaus socialdemokratų šventėje - linksmos nominacijos ir malonūs palinkėjimai

Vilniaus socialdemokratų šventėje – linksmos nominacijos ir malonūs palinkėjimai

Nuotaikos kupinas ir bendruomeniškas   Vilniaus socialdemokratų  renginys „Trys karaliai“ tampa vis jaukesne susibūrimo švente. Šį kartą neieškota didelių erdvių, puošnių salių. Šventės organizatoriai pakvietė į J. Basanavičiaus gatvėje įsikūrusią būstinę, kur kasdien verda partinis gyvenimas.

Salė, žinoma, ne guminė, tačiau draugiškai glausdamiesi vienas prie kito, sutilpo visi. Pakviesti ir artimiausieji kaimynai. Kokia šventė be jų? Su saldžiomis dovanomis ir palinkėjimais  atvyko  Vilniaus skyriaus pirmininkas Robert Duchnevič.

Auksė Kontrimienė, Vilniaus miesto skyriaus pirmininkė, pasveikino susirinkusiuosius, pasidžiaugė asmeniniais bičiulių pasiekimais. Už iniciatyvas, nuopelnus partinėje vadyboje šmaikščių nominacijų vadovė buvo parengusi įvairiausių.

„Visus metus atidžiai stebėjom, kaip gyvena mūsų organizacijos nariai. Gal ir ne visus pastebėjom, bet pačius ryškiausius norime apdovanoti,- neslėpė geros nuotaikos A. Kontrimienė.

„Metų iniciatyva“ apdovanota Naujamiesčio poskyrio pirmininkė Renė Jakubėnaitė, „Metų lokomotyvo“ nominacija teko Alfonsui Brazui, įnešusiam svarų indėlį į Vilniaus socialdemokratų rinkimų programos kūrimą ir t.t.  Šmaikščias nominacijas  pelnė talentai, aktyvių grupių lyderiai, iždo kaupėjai ir t.t. Nepamiršti aktyviausieji skyriaus kritikai, jiems  irgi skirtos nominacijos.

Išdalinus linksmąsias nominacijas, atėjo eilė pagrindiniam šventės akcentui. Vakaro metu į būstinę užsuko Karalius, ieškodamas pasimetusių draugų.  Kiti du karaliai kaip mat  surasti bičiulių tarpe.

Aukso karūna ir raudona pelerina pasipuošęs Karalius pažėrė ne tik  dovanų, nuotaikingų žaidimų. Griausmingu balsu paskelbė pranašystę, kad  socialdemokratams  savivaldos rinkimai bus sėkmingi.  Kas dabar žino, ar taip bus? Kad ši miela pranašystė išsipildytų,  teks Vilniaus socialdemokratams labai pasistengti.

Daugiau Algimanto Jeleniausko nuotraukų čia

Close