Vilniaus socialdemokratų taryboje - tyrimų analizė ir partijos statybos reikalai

Vilniaus socialdemokratų taryboje – tyrimų analizė ir partijos statybos reikalai

Skyriaus narių apklausos rezultatai pateisino lūkesčius, sakė Ruslanas Baranovas Vilniaus miesto skyriaus taryboje pristatydamas skyriaus narių apklausos analizę.

Tyrimų grupės vadovas pabrėžė, kad šios apklausos tikslas - įvertinti rinkiminę patirtį, sužinoti, kaip skyriaus partiečiai vertina ir supranta programines tezes, gauti naujų pasiūlymų. Apklausa turėjo atsakyti į pagrindinius klausimus: ar aiškiai formuluojame žinutes rinkėjams  ir ką norime pasakyti savo programa.

Kaip sakė Ruslanas Baranovas, respondentai (89,70-80 proc.) pritarė partijos programinėms nuostatoms: mokymų krepšelio didinimui, individualios veiklos apskaitos supaprastinimui, psichologų skaičiaus didinimui poliklinikose ir kitose ugdymo įstaigose ir kt.

Tyrimo rezultatai atskleidė, kad skyriaus partiečiai labiausiai nepritaria krašto apsaugos biudžeto dalies didinimui, balsavimo teisės iki 16 m. suteikimui. Partiečiai atsakymuose ypač išskyrė pensijų, mokytojų ir dėstytojų,  gydytojų atlyginimų didinimą, kultūros reikalų svarbą.

Politikas akcentavo, kad tyrimų rezultatai suponuoja mintis ir nuorodas, kur derėtų vykdyti aktyvesnį aiškinamąjį  darbą, kokiomis temomis  su partiečiais reikia daugiau diskutuoti.

Nuotraukoje:tyrimų grupės vadovas Ruslanas Baranovas

Vilniaus socialdemokratų vadovas Algirdas Pieniuta padėkojo tyrimų vadovui ir bendraminčių grupei už reikšmingą skyriui darbą.

Tolesnėje tarybos posėdžio darbotvarkėje nagrinėti skyriaus struktūriniai pertvarkymai, priimti sprendimai dėl laikinai neaktyvių narių perkėlimo į specialią įskaitą.

„Daug laiko ir energijos skiriame jau įvykusių faktų nagrinėjimui. Kviečiu struktūros reikalams paskirti atskirą prezidiumo posėdį, ramiai ir konstruktyviai padiskutuoti, kaip pritraukti daugiau naujų narių, kokiomis priemonėmis skatinti partiečių motyvaciją. Užsiimkime partijos statyba“, - kalbėjo tarybos narys Rimantas Vaitkus.

Partijos statybos reikalų imtasi nedelsiant, užregistruota visiškai nauja skyriaus grupė „Momentum“, įsteigtas Pašilaičių poskyris.

Nuotraukoje: Vilniaus miesto skyriaus tarybos nariai Rimantas Vaitkus, Algirdas Raslanas, Antanas Valionis.

 

Daugiau Algimanto Jeleniausko nuotraukų rasite ČIA

Close