Draugystės tiltai. Vilnius-Visaginas

Draugystės tiltai. Vilnius-Visaginas

Birželį vykusiame partijos sąskrydyje Šventojoje, kalbantis su partijos pirmininku Gintautu Palucku ir regionų kultūros atstovais, kilo mintis apsilankyti Visagine, susipažinti su bičiuliais ir šio miesto kultūros žmonėmis, kultūros įstaigomis. Visagino skyriaus pirmininkas, aktyvus LSDP Kultūros komiteto narys Aurimas Gudas pakvietė dalyvauti Visagino country festivalyje.

Šio festivalio įkūrėja  bičiulė Elena Čekienė sudarė puikias sąlygas kukliai partijos kultūrininkų ir poskyrio bičiulių grupelei dalyvavimui festivalio renginiuose. Visaginiečių ir miesto bei festivalio svečių dėmesio sulaukė LSDP palapinė su partijos atributikos loterija, palapinėje ir šalia jos keletą valandų bendravome su vietiniais žmonėmis, kurie yra labai pasiilgę tiesioginio bendravimo su bičiuliais iš kitų miestų ir rajonų.

Buvęs Užsienio reikalų ministras, diplomatas, aktyvus Naujamiesčio poskyrio narys Antanas Valionis visaginiečiams pristatė savo knygą „Politikos sūpuoklės“, keletą jų pralošė LSDP loterijoje.

Diskutavome su Visagino kultūros ir sporto įstaigų bičiuliais, apsilankėme mūsų bičiulių Irenos Vytienės ir Alvydo Vyto įkurtame Akvariumų muziejuje, kuriame bičiuliai supažindino su viena savo pomėgių sritimi – vandens gyventojų įvairove. Muziejus turi didelę pažintinę ir švietėjišką reikšmę, didelę paklausą muziejaus lankytojų vaikų tarpe, kurių netrūko ir mums lankantis.

Aurimas Gudas sudarė galimybę bičiuliams turėti savo komandą JAV ambasados inicijuotoje ir virtuvės šefo Ruslano Bolgovo organizuotoje barbekiu kepimo kovoje, kur mūsų komanda pasirodė puikiai, turėjome didelę visaginiečių palaikymo komandą.

Mūsų aktyvi bičiulė Laima Ašakaitė buvo nenuilstanti festivalio fotografė, kurios nuotraukos puošia įvairius socialinius tinklus.

Visaginą palikome, dėkodami bičiulei Elenai Čekienei, Visagino skyriaus pirmininkui Aurimui Gudui ir visiems Visagino bičiuliams, nutarę, kad vilniečių lankymasis regionuose, jų organizuojamuose renginiuose stiprina mūsų partiją, plečia mūsų bičiulių ryšius, sudaro puikias galimybes artimiau pažinti vieniems kitus. O tai neabejotinai duos teigiamų rezultatų partijos augimui, jos gausėjimui ateityje.

Renė Jakubėnaitė,  LSDP Kultūros komiteto pirmininkė, Vilniaus skyriaus Naujamiesčio poskyrio pirmininkė

Close