LSDP VILNIAUS SKYRIAUS NUOLATINIŲ KOMISIJŲ TIPINIS DARBO REGLAMENTAS

LSDP Vilniaus miesto skyriaus Etikos ir procedūrų komisijos pirmininkas - Mindaugas Miliauskas
Mob. tel. 861848454, el. p.: m.miliauskas@gmail.com

LSDP Vilniaus miesto skyriaus Finansų komisijos pirmininkė – Lina Kavoliukienė
Mob. tel. 860381728, el. p.: lina.kavoliukiene@gmail.com

 

LSDP VILNIAUS M. SKYRIAUS KOMISIJŲ PIRMININKAI

LSDP Vilniaus miesto skyriaus Švietimo, kultūros ir sporto komisijos pirmininkas - Rimantas Vaitkus
Mob. tel. 865515425, el. p.: rimantas.vaitkus@cr.vu.lt

LSDP Vilniaus miesto skyriaus Socialinių reikalų ir sveikatos apsugos komisijos pirmininkė - Nerija Stasiulienė
Mob. tel. 865017003, el. p.: vasarner@gmail.com

LSDP Vilniaus miesto skyriaus Savivaldos plėtojimo ir bendruomenių komisijos pirmininkas - Emilis Misiulis
Mob. tel. 861128744, el. p.: emilis.misiulis@gmail.com

LSDP Vilniaus miesto skyriaus Miesto (teritorijų) planavimo ir infrastruktūros komisijos pirmininkas - Alfonsas Brazas
Mob. tel. 868776633, el. p.: alfonsas.brazas@gmail.com

LSDP Vilniaus miesto skyriaus Transporto infrastruktūros, viešojo transporto
ir darnaus judumo komisijos pirmininkas - Vaclovas Jonevičius
Mob. tel. 861397501, el. p.: vacljon@gmail.com

LSDP Vilniaus miesto skyriaus Žmogaus teisių ir lygių galimybių komisijos pirmininkas - Audrius Sruogis
Mob. tel. 865359595, el. p.: sruogisaudrius@gmail.com

LSDP Vilniaus miesto skyriaus Žaliosios politikos ir aplinkos apsaugos komisijos pirmininkė - Sigita Burbienė
Mob. tel. 869905020, el. p.: sigita.burbiene@lrs.lt

LSDP Vilniaus miesto skyriaus Verslo ir turizmo plėtojimo komisijos pirmininkė - Jurgita Vaičiulienė
Mob. tel. 865772733, el. p.: jurgitavaic7@gmail.com

LSDP Vilniaus miesto skyriaus Tarptautinių ryšių komisijos pirmininkas - Lukas Tamulynas
Mob. tel. 868487903, el. p.: lukastamulynas@gmail.com

LSDP Vilniaus miesto skyriaus Butų ūkio ir būsto reikalų komisijos pirmininkas - Vytis Ledas
Mob. tel. 869933306, el. p.: vytis.ledas@kompensa.lt

LSDP Vilniaus miesto skyriaus Viešosios tvarkos komisijos pirmininkas - Remigijus Baniulis
Mob. tel. 869836701, el. p.: remigijus.baniulis@gmail.com

 

Close