LSDP VILNIAUS MIESTO SKYRIAUS KOMISIJŲ PIRMININKŲ KONTAKTAI

NUOLATINIŲ KOMISIJŲ PIRMININKŲ KONTAKTAI

  • Ekonomikos ir verslo plėtros komisija – Gintaras Karanda, 865056006, gintaras.karanda@inbox.lt
  • Kūno kultūros ir sporto komisija –
  • Kultūros komisija – Aldona Jeleniauskienė, 868841414, jelal@post.skynet.lt
  • Miesto plėtros ir išmaniojo miesto komisija – Gintas Kimtys, 861532767, gintaskim@gmail.com
  • Miesto ūkio, energetikos ir infrastruktūros komisija – Alfonsas Brazas, 868776633, alfonsas.brazas@gmail.com
  • Savivaldos ir bendruomenių komisija – Daiva Mikulskienė, 869911672, daiva.mikulskiene@gmail.com
  • Socialdemokratinio švietimo ir komunikacijos komisija – Audrius Sruogis, 865359595, sruogisaudrius@gmail.com
  • Socialinių reikalų komisija – Dalia Bacevičienė, 861262103, baceviciene.dalia@gmail.com
  • Sveikatos komisija – Ramūnas Riauka, 868535713, mdriauka@yahoo.com
  • Žmogaus teisių ir lygių galimybių komisija – Vilma Vaitiekūnaitė, 868616336, vilma.vaitiekunaite@gmail.com
  • Darnaus plėtojimosi ir aplinkosaugos komisija – Vaiva Aleksandravičiūtė, 864820210, aleksandraviciute.v@gmail.com
  • Švietimo komisija – Giedrė Purvaneckienė 861437701, giedre.purvaneckiene@gmail.com

LSDP VILNIAUS SKYRIAUS NUOLATINIŲ KOMISIJŲ TIPINIS DARBO REGLAMENTAS

LSDP VILNIAUS MIESTO SKYRIAUS NUOLATINIŲ KOMISIJŲ NARIŲ SĄRAŠAS

Darnaus plėtojimosi ir aplinkosaugos komisija

  1. Aleksandravičienė Birutė
  2. Brazas Alfonsas
  3. Burbienė Sigita
  4. Vaiva Aleksandravičiūtė (pirmininkė)
  5. Juškienė Zita
  6. Kalonas Gediminas
  7. Kliukaitė Inga
  8. Kriščiūnas Eduardas
  9. Martinka Algaudas
  10. Meišutovič-Akhtarieva Marija
  11. Pieniuta Algirdas
  12. Pūkys Aldevinas
  13. Savukynas Raimundas
  14. Skuza Aleksej
  15. Songaila Linas
  16. Survila Arvydas
  17. Vasiliūnas Gintaras

Ekonomikos ir verslo plėtros komisija

  1. Augūnė Renata
  2. Budzinauskas Saulius
  3. Damuliauskas Andrius
  4. Davliaševič Tadeuš
  5. Griškevičienė Margarita
  6. Jankovič Andžej
  7. Kačiuška Žilvinas
  8. Kalonas Gediminas
  9. Kaminskienė Rasa
  10. Karanda Gintaras (pirmininkas)
  11. Karčinienė Viktorija
  12. Kimtys Gintas
  13. Kliukaitė Inga
  14. Krupavičius Jonas Rimutis
  15. Kurpuvesas Vytautas
  16. Laniauskas Ričardas
  17. Lingaitis Vytautas
  18. Ližaitytė Eglė
  19. Lipniagovaitė Agnija
  20. Morkūnienė Jolanta
  21. Nabažas Arūnas
  22. Niūklys Darius
  23. Petrauskas Donatas
  24. Runta Gaudentas
  25. Savukynas Raimundas
  26. Silickas Paulius
  27. Skarupskas Marius
  28. Skuza Aleksej
  29. Striška Vidmantas
  30. Tiesnesis Edmundas
  31. Tvoragalis Genadijus
  32. Urbaitienė Stanislava
  33. Vainoras Tomas
  34. Žandaras Žymantas

Kultūros komisija

  1. Abraitis Arūnas
  2. Ašakaitė Laima
  3. Banevičienė Jolanta
  4. Burokienė Inga
  5. Domanskis Arvydas
  6. Jakubėnaitė Renė
  7. Jasinskienė Dalė
  8. Jeleniauskas Algimantas
  9. Jeleniauskienė Aldona (pirmininkė)
  10. Kazakevičiūtė-Bankauskienė Asta
  11. Kliukaitė Inga
  12. Marcinkevičiūtė Jurga
  13. Meišutovič-Akhtarieva Marija
  14. Nerkevičienė Laima
  15. Tracevskis Tomas
  16. Viskauskas Ridas

Kūno kultūros ir sporto komisija

  1. Abraitis Arūnas
  2. Adamovič Valdemar
  3. Banevičienė Jolanta
  4. Ferensaitė Algirdė
  5. Ivanov Michail
  6. Jankauskas Stepas
  7. Jasinskienė Dalė
  8. Karanauskas Darius
  9. Misiulis Emilis
  10. Narkevičius Antanas
  11. Panavas Mantas
  12. Pinelis Povilas
  13. Savukynas Raimundas
  14. Raslanas Algirdas
  15. Silickas Paulius
  16. Stripeika Saulius
  17. Tvorogalis Genadijus
  18. Urbonavičius Mindaugas
  19. Vainoras Tomas

Miesto plėtros ir išmaniojo miesto komisija

  1. Budzinauskas Saulius
  2. Davidiuk Maksim
  3. Demšė Petras
  4. Juodkazis Romanas
  5. Kasciuškin Aleksandr
  6. Kačiuška Žilvinas
  7. Kalonas Gediminas
  8. Kimtys Gintas (pirmininkas)
  9. Kliukaitė Inga
  10. Kriščiūnas Eduardas
  11. Ližaitytė Eglė
  12. Prialgauskas Donatas
  13. Pučas Audrius
  14. Ringys Tadas
  15. Savukynas Raimundas
  16. Senapėdis Pranas
  17. Silickas Paulius
  18. Skuza Aleksej
  19. Staniukėnienė Ana
  20. Stech Viktor
  21. Vasiliūnas Gintaras
  22. Vyšniauskienė Aušra
  23. Žandaras Žymantas

Miesto ūkio, energetikos ir infrastruktūros komisija

  1. Aleksandravičiūtė Vaiva
  2. Arėška Virginijus
  3. Brazas Alfonsas (pirmininkas)
  4. Damuliauskas Andrius
  5. Germanas Rimantas
  6. Jonevičius Vaclovas
  7. Jonauskas Linas
  8. Kalanta Kęstutis
  9. Kimtys Gintas
  10. Kriščiūnas Eduardas
  11. Paluckas Gintautas
  12. Petrauskas Donatas
  13. Pieniuta Algirdas
  14. Prialgauskas Donatas
  15. Pūkys Aldevinas
  16. Runta Gaudentas
  17. Savukynas Raimundas
  18. Skuza Aleksej
  19. Slukinienė Inesa
  20. Stech Viktor
  21. Striška Vidmantas
  22. Vasiliūnas Gintaras

Savivaldos ir bendruomenių komisija

  1. Davidiuk Maksim
  2. Demšė Petras
  3. Jakubėnaitė Renė
  4. Juškienė Zita
  5. Karanda Gintaras
  6. Kavoliukienė Lina
  7. Kazlauskienė Saulė
  8. Kliukaitė Inga
  9. Mikulskienė Daiva (pirmininkė)
  10. Misiulis Emilis
  11. Morkūnienė Jolanta
  12. Nerkevičienė Laima
  13. Petrauskienė Milda
  14. Petruškevičienė Danutė
  15. Prialgauskas Donatas
  16. Savukynas Raimundas
  17. Tatarenko Andrej
  18. Vasiliauskiene Jūrate
  19. Valentukevičienė Snaigė

Socialdemokratinio švietimo ir komunikacijos komisija

  1. Audrius Sruogis (pirmininkas)
  2. Ancutaitė Viktorija
  3. Brazas Alfonsas
  4. Budzinauskas Saulius
  5. Burokienė Inga
  6. Čepelevskis Tomas
  7. Džavachišvilis Zurabas
  8. Gafurovas Maratas
  9. Gavrilov Valentin
  10. Kairienė Lijana
  11. Karanda Gintaras
  12. Katauskienė Irina
  13. Kontrimienė Auksė
  14. Marcinkevičiūtė Jurga
  15. Orinienė Kristina
  16. Prialgauskas Donatas
  17. Rudomanskis Artūras
  18. Runta Gaudentas
  19. Savukynas Raimundas
  20. Senapėdis Pranas
  21. Šereika Valdas
  22. Šileris Romas
  23. Staskevičiūtė Jovita
  24. Vaitiekūnaitė Vilma
  25. Vinokuras Arkadijus
  26. Žandaras Žymantas

Socialinių reikalų komisija

  1. Augutis Liudvikas
  2. Bacevičienė Dalia (pirmininkė)
  3. Bareiša Juozas
  4. Juškienė Zita
  5. Kliukaitė Inga
  6. Kuodytė-Kazielienė Rasa
  7. Makaravičienė Grasilda
  8. Morkūnienė Jolanta
  9. Olekas Juozas
  10. Panavas Mantas
  11. Ramanauskaitė Ingrida
  12. Razumaitė Živilė
  13. Reichenbach Jurij
  14. Savukynas Raimundas
  15. Šukelienė Danutė
  16. Tamašauskaitė-Palavinkienė Valentina
  17. Usonis Ramūnas
  18. Valentukevičienė Snaigė
  19. Vasiliauskienė Jūratė
  20. Vitkutė Jūratė
  21. Vižinytė Diana
  22. Zakšauskaitė Vilija

Sveikatos komisija

  1. Ašoklis Edvinas
  2. Bacevičienė Dalia
  3. Bakasėnas Vytautas
  4. Berlickas Kazimieras
  5. Gavrilov Valentin
  6. Grinbergienė Živilė
  7. Kavoliukienė Lina
  8. Keršys Vytenis
  9. Kęstutis Šakalis
  10. Kliukienė Vitalija
  11. Kontrimienė Auksė
  12. Kulberkienė Jūratė
  13. Kuodytė-Kazielienė Rasa
  14. Letulis Adomas
  15. Mačiūnas Erikas
  16. Makaravičienė Grasilda
  17. Morkūnienė Jolanta
  18. Navickas Evaldas
  19. Norkus Norbertas
  20. Olekas Juozas
  21. Orlickaitė Laima
  22. Petruškevičienė Danutė
  23. Poškaitė-Balkauskė Ligita
  24. Riauka Ramunas (pirmininkas)
  25. Reichenbach Jurij
  26. Rudomanskis Artūras
  27. Savukynas Raimundas
  28. Šedytė Neringa
  29. Sidoruk Ana Viktorija
  30. Tatarenko Andrej
  31. Valentukevičienė Snaigė
  32. Vižinytė Diana
  33. Žandaras Žymantas

Švietimo komisija

  1. Aleksandravičienė Birutė
  2. Dirmaitė Aldona
  3. Freire Jūratė
  4. Ivaškevičienė Jolita
  5. Kliukaitė Inga
  6. Korenkienė Ramunė
  7. Kurgonienė Birutė
  8. Letulis Adomas
  9. Lingaitis Vytautas
  10. Ližaitytė Eglė
  11. Mitkus Dionizas
  12. Petrauskienė Liudmila
  13. Petruškevičienė Danutė
  14. Purvaneckienė Giedrė (pirmininkė)
  15. Raslanas Algirdas
  16. Reichenbach Jurij
  17. Sabaliauskienė Stanislava
  18. Staniukėnienė Ana
  19. Sinkevičienė Jūratė
  20. Šimulynas Edvinas
  21. Šluinskienė Renata
  22. Šturienė Rita
  23. Šukelienė Danutė
  24. Vainoras Tomas
  25. Vaitkus Rimantas
  26. Žandaras Žymantas
  27. Žurovska Jelena
  28. Zuoza Rolandas

Žmogaus teisių ir lygių galimybių komisija

  1. Berlickas Kazimieras
  2. Davidiuk Maksim
  3. Gafurovas Maratas
  4. Jankauskaitė Margarita
  5. Jankauskas Stepas
  6. Kaminskienė Rasa
  7. Kliukaitė Inga
  8. Kulnis Audronė
  9. Kuodytė-Kazielienė Rasa
  10. Kurpuvesas Vytautas
  11. Afanasjev Maksim
  12. Petruškevičienė Danutė
  13. Rudomanskis Artūras
  14. Savukynas Raimundas
  15. Šimulynas Edvinas
  16. Slidžiauskaitė Rūta
  17. Stoškevičiūtė Dovilė
  18. Tamašauskaitė-Palavinkienė Valentina
  19. Titov Aleksej
  20. Vaitiekūnaitė Vilma (pirmininkė)
  21. Vainoras Tomas
  22. Žandaras Žymantas
  23. Žurovska-Puodžiūnienė Elžbieta

Close