G. Paluckas: miestas tiek sėkmingas, kiek jis sprendžia žmonių problemas

G. Paluckas: miestas tiek sėkmingas, kiek jis sprendžia žmonių problemas

Penktadienį  „Žinių radijo“ laidoje „Opozicija“ dalyvavęs Vilniaus vicemeras, socialdemokratų lyderis Gintautas Paluckas džiaugėsi partiečių pasitikėjimu ir tuo, kad jo kandidatūra buvo iškelta į sostinės merus.

G.Paluckas sakė, kad gali būti meru, turi patirties ir reikiamų savybių, bet reikia, kad ir žmonės tai matytų. Kaip pasakojo vicemeras, jo miesto vizija - paprasta. „Miestas tiek sėkmingas, kiek jis sprendžia žmonių problemas ir kiek sukuria galimybių“, - sakė G.Paluckas.

Anot jo, problemų yra dėl darželių,  šluobuoja ir švietimo sistema, mat ne visi vaikai turi vienodas galimybes mokytis. „Mes apvaginėjame vaikus ir jų ateitį, visą tai pasimatys darbo rinkoje“, – kalbėjo kandidatas į merus ir pridūrė, kad sostinei atsisakius sprendimo statyti daugiau darželių, problema buvo išspręsta vėl lendant į tėvų pinigines, kurie privalo brangiai mokėti už privačius darželius.

G. Paluckas teigė, kad idėja Vilniui turėti tramvajų neturi potencialo, o būtina sutvarkyti eismo juostas ir pasirūpinti, kad viešasis transportas būtų punktualus.

„Žinių radijo“ laida „Opozicija“. Ar G.Paluckas statys metro?

Close