Kultūros komitete - dialogas apie dabarties kultūrą

Kultūros komitete – dialogas apie dabarties kultūrą

Kol Kultūros  ministerija, net nesitardama su kultūros bendruomene, kurpia strategijas net iki 2030 metų, socialdemokratai dirba. Vilniaus socialdemokratė, LSDP Kultūros komiteto pirmininkė Renė Jakubėnaitė pakvietė bendraminčius pasitarti dėl  konkrečių problemų kultūros sektoriuje.

Šeštadienio posėdyje dalyvavęs Seimo narys Juozas Olekas pasidalino informacija apie kadencijos metu teiktas įstatymų pataisas, aktualias kultūros įstaigoms, paragino teikti siūlymus frakcijai dėl kultūros sričių teisinių aktų tobulinimo.

Analizuotos regionų kultūros problemos, t. y. specialistų trūkumas rajonų įstaigose, nepasiteisinęs įstatymas dėl vadovų kadencijų įvedimo įstaigose, įšaldyti kultūros ir meno darbuotojų atlyginimai, profesionalaus meno kolektyvų galimybės koncertuoti rajonų kultūros įstaigų salėse ir kiti klausimai.

LSDP Kultūros komiteto veikloje dalyvaujantys Vilniaus socialdemokratų atstovai, kartu su kolegomis,  gilinasi ir į sostinės kultūros lauko problemas, teikia pasiūlymus rinkimų programai.

Close