Šeškinės poskyrio aktyvas su skyriaus vadovais aptarė ateities planus

Šeškinės poskyrio aktyvas su skyriaus vadovais aptarė ateities planus

Įgyvendindama pažadą kurtį tęstinį ir tamprų  ryšį su partijos nariais, Vilniaus socialdemokratų vadovybė pradėjo susitikimų ciklą su poskyriais ir grupėmis. Ketvirtadienį vykusiame skyriaus vadovų ir Šeškinės poskyrio aktyvo susitikime aptarti svarbiausieji darbai skyriuje ir Žirmūnų apygardoje.

Vilniaus miesto skyriaus pirmininkas Algirdas Pieniuta informavo apie  skyriuje vykstančius procesus, pabrėžė, kad prioritetinė veikla šiuo metu yra  partijos pirmininko Gintauto Palucko kandidatavimas Žirmūnų apygardoje. Šeškinės  poskyrio aktyvui pateikti aktualūs šios kampanijos duomenys, rinkimų štabo veiklos principai, partiečiai paraginti drąsiau jungtis į įdomią ir vienijančią agitacinę veiklą.

Už ryšį su Šeškinės poskyriu atsakingas pirmininko pavaduotojas Povilas Pinelis pristatė vadovybės parengtą skyriaus veiklos planą. Detalios priemonės ir  darbai buvo patvirtinti  skyriaus Taryboje.

„Pagrindinis mūsų veiklos tikslas – sukurti skyriaus vadovybės ir narių abipusį ryšį, atkurti pasitikėjimą, motyvaciją ir bendrystę“,- susirinkusiems sakė P. Pinelis.

Šeškinės poskyrio pirmininko Alberto Barzdos paraginti, susirinkusieji aktyviai įsijungė į diskusiją, teikė pasiūlymus ir kėlė, kaip jie patys tai įvardijo,  nepatogius klausimus.

Poskyrio nariai domėjosi, kokios politikos bus imtasi dėl aktyvumo nerodančių organizacinių vienetų, teiravosi apie  suplanuotų darbų įgyvendinimo būdus, uždavė kitus svarbius klausimus.

Visgi, pagrindine susirinkimo aktualija liko artėjantys Seimo nario  rinkimai Žirmūnų apygardoje. Bičiuliai teiravosi apie kampaniją, teikė konstruktyvius pasiūlymus, kaip dar labiau suaktyvinti rinkiminės agitacijos procesus. Susitarta, kad visi pasiūlymai bus svarstomi rinkimų štabe ir perduoti kandidatui Gintautui Paluckui.

Pusantros valandos trukmės intensyvioje ir darbingoje sesijoje apsikeista nuomonėmis, aptarta daugybė poskyriui, skyriui ir partijai svarbių klausimų.

Vilniaus socialdemokratų vadovybė įsitikinusi, kad puoselėjant įvairias susitikimų formas galima surinkti daugiau informacijos, sustiprinti bendruomeniškumą, daugiau sužinoti apie poskyriuose, grupėse vykstantį partinį gyvenimą.

Close