Socialdemokratai: žeminamas pareigūnų vardas

Socialdemokratai: žeminamas pareigūnų vardas

Vidaus reikalų ministras ir Viešojo saugumo tarnybos (VST) vadas, paskleidę informaciją apie neva kurstytą nesantaiką vidaus reikalų sistemoje ir minėdami neseniai prie Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) prisijungusius generolus, žemina pareigūnų vardą.

Partijos pirmininkas Gintautas Paluckas sako, kad tokiais veiksmais mažų mažiausiai demonstruojama nepagarba.

„Iš piršto laužtos kalbos ir kaltinimai žemina pareigūno vardą ir daro gėdą ministrui. Tai yra nepagarba profesionalams, kurie didelę savo gyvenimo dalį atidavė tarnybai. Mūsų partijoje gerbiame visus patyrusius ir kompetenciją turinčius žmonės, kurie vadovaujasi socialdemokratinėmis vertybėmis. Ir būtent dėl to jie yra partijoje“, - vertina G. Paluckas.

Pasak LSDP nario generolo Sauliaus Stripeikos, VST vadovas Ričardas Pocius, darydamas neatsakingus pareiškimus, menkina savo ir visos vidaus reikalų sistemos reputaciją.

„Man gaila, kad R. Pocius teršia generolo vardą. Tai, kas pasakyta, kitaip nei kliedesiais nepavadinsi. Šią situaciją galėtų pasiaiškinti Valstybės saugumo departamentas“, - sako S. Stripeika.

LSDP narys generolas Algis Vaičeliūnas teigia, kad ministro Eimučio Misiūno ir R. Pociaus pareiškimai nesuvokiami.

„Kas dedasi vidaus reikalų sistemoje, nežinau, bet kariuomenėje generolus pažįstu. Nesuvokiama, kad kažkur kažkas susitinka, neva kalba apie perversmus. Tokie atsakingų asmenų pareiškimai daro gėdą“, - komentuoja A. Vaičeliūnas.

Prie LSDP prisijungęs generolas Kęstutis Jucevičius sako, kad faktais nepagrįstomis kalbomis ir užuominomis metamas šešėlis ant sąžiningų buvusių ir esamų pareigūnų.

„Taip elgtis mažų mažiausiai neatsakinga. Kažkas su kažkuo kažkur susitiko, kažką pakalbėjo. Ir po to daromi pareiškimai. Ministrui ir VST vadui taip nedera elgtis“, - teigia K. Jucevičius.

Susiję straipsniai

Close